35-ąjį gimtadienį mininti Goda Alijeva: „Supratau, kad reikia gyventi šia diena“

Goda Sabutytė-Alijeva / „Zyp photography“ ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 4-oji Godai Sabutytei-Alijevai yra ypatinga – atlikėjai sukanka 35-eri. Gražią sukaktį pasitinkanti Goda neslepia, kad artėjant gimimo dienai dažnai aplanko liūdesys, tačiau to, kad yra be galo mylima, neleidžia pamiršti vaikai, širdies draugas ir artimos bičiulės. 

„Prisipažįstu, kiekvienais metais artėjant gimtadieniui užplūsta liūdesys, taip pat ir šiemet. Tačiau jau mane įspėjo, kad sulauksiu staigmenų. Tikiuosi, jog po gimimo dienos viskas nušvis šviesesnėmis spalvomis“, – kalbėdama su Žmonės.lt juokiasi G.Sabutytė-Alijeva. 

35-metį pasitinkanti Goda šypsosi – kiekvieno gimtadienio rytas jai prasideda ypatingai – pirmiausia ją nustebinti skuba vaikai Tėja ir Amilis. 

„Vaikai visada pasveikina, sulaukiu jų piešinių, įvairiausių darbelių ir pusryčių į lovą. Iš tikrųjų, pačios įsimintiniausios dovanos yra ne materialios, o tas jaukus ir šiltas dėmesys“, – sako dviejų vaikų mama. 

Šiemet Godą užsimojo nustebinti net tik atžalos, bet ir mylimasis su jos draugėmis. Goda juokiasi, kad artėjant šventei, šie paprašė jos nieko neplanuoti. 

„Džiugu, kad gimtadienio šventės planavimas nukrito nuo mano galvos, man buvo liepta pasirūpinti tik suknele, o visa kita – staigmenos, apie kurias nieko nežinau“, – dalijasi vakaro nekantriai laukianti grupės „69 danguje“ atlikėja.

Goda Sabutytė-Alijeva

Nepavaldi bėgantiems metams

Godai sukanka 35-eri, nors tikriausiai niekas jai tiek metų nepriskaičiuotų.

„Iš tiesų, daugelis žmonių negali patikėti, kad aš jau įpusėjau ketvirtą dešimtį,  – šypsosi ji. – Gal dėl to, kad nuo 16 metų esu scenoje, televizijoje ir tas mano jaunos ir gražios mergaitės įvaizdis yra užstrigęs žmonių prisiminimuose. Bet aš jau nesu tokia – esu kur kas daugiau.“ 

Paklausta, kokia jos jaunatviškumo paslaptis, Goda juokiasi, kad tai – pozityvus požiūris į gyvenimą ir scena. 

„Nėra jokios paslapties, tik stengiuosi nesusenti ankščiau laiko. Be to, gyvenimo tempas ir būdas yra labai pasikeitę, pastebiu, jog visi žmonės yra atjaunėję, stengiasi gyventi sveikai, tad ne išimtis ir aš. O ir mano darbas toks – esu scenoje, nesinori apsileisti“, – sako G.Sabutytė-Alijeva.

Grupė „69 danguje“

Metai nepašykštėjo puikių akimirkų

Kalbėdama apie prabėgusius metus, Goda į juos žvelgia pozityviai. Pasak atlikėjos, karantino laikotarpis nepagailėjo ir malonių atradimų.

„Tikrai negaliu sakyti, kad metai buvo vien tik blogi, visada galima rasti pliusų. Aš atradau labai daug gerų dalykų, kuriuos mes buvome primiršę – buvimas su šeimos nariais, artimaisiais, laiko leidimas namuose ir tas nuoširdus bendravimas, kai nereikia niekur lėkti ir skubėti. Man to anksčiau labai trūko“, – pasakoja ji.

Pasak Godos, daugiau laiko praleidus namuose, vaikai atsiskleidė kiek kitomis spalvomis, o jų ryšys tik dar labiau sustiprėjo.

„Iš naujo susipažinau su jų charakteriais. Kadangi teko praleisti daugiau laiko, bendravimas pasidarė gilesnis, o tai suteikia dar daugiau laimės“, – šypsosi mama. 

G.Sabutytė-Alijeva džiaugiasi, kad su vaikais nesunku rasti bendrų užsiėmimų, tad karantino dienos neprailgdavo. O ir atžalos noriai leidžiasi į įvairiausias veiklas kartu su mama. 

„Dabar su vaikais suplanavome dviračiais numinti 10 kilometrų. Net skaičiavome dienas, kol pagerės oras ir galėsime visi kartu važiuoti, praleisti laiką gamtoje“, – laisvalaikio planais dalijasi ji.

Goda Alijeva su vaikais / Socialinių tinklų ir laidos „Virtuvės istorijos“ nuotr.

Išmoko mėgautis šia akimirka

Atrodo, kad po sudėtingų santykių išbandymų, į G.Sabutytės-Alijevos gyvenimą atėjo ramybė. Atlikėja neslepia, kad jos širdį išties užplūdo romantiški jausmai, tačiau ateities planų ji neskuba kurti. Pasak Godos, šiuo metu ji jaučiasi laiminga ir to jai užtenka.

„Supratau vieną dalyką – gyvenimas yra nenuspėjamas, tad niekada negali žinoti, kas tavęs laukia ir kas gali atsitikti, todėl reikia gyventi šia diena. Tai supratau ir išmokau, tad nieko neplanuoju. Galiu pasakyti tik tiek, kad gyvenimas man davė gražią draugystę, dėl kurios esu labai laiminga“, – atvirauja Goda.

Ji užsimena su laiku išmokusi ne vieną svarbią pamoką, padėjusią atrasti pilnatvę ir džiaugsmą.

„Kai esi jaunas ir pilnas maksimalizmo, imiesi visko, blaškaisi, galbūt ne viską gerai įgyvendini, bet nori visur būti. Laikui bėgant suvoki, kad dalini save į kairę ir į dešinę, tad viduje jautiesi išsunktas ir nelaimingas“, – sako Goda. 

Goda Alijeva / Zyp photography nuotr.

Pasak pašnekovės, metams bėgant ji išmoko pasakyti „ne“ dalykams, kurie jai neteikia džiaugsmo.

„Tikiu, kad nereikia gaišti laiko ir dalinti save smulkmėms ar santykiams, kurie neteikia džiaugsmo. Metai man leidžia rinktis – daryti tai, ką noriu, ir nebūti ten, kur nenoriu. Šiuo metu pasiduodu gyvenimo tėkmei ir tiesiog geriu gyvenimą saujomis. Tikrai galiu pasidžiaugti, kad jau išmokau pasakyti „ne“ ir nieko nebijoti“, – atvirauja Goda. 

Ko sau norėtų palinkėti ateinantiems metams? „Noriu ir toliau mėgautis tuo, kas yra čia ir dabar. Esu laiminga, saugi, savo vietoje, turiu sveikus vaikus, tėvus, mylinčius žmones greta savęs – tai man yra svarbiausia“, – šypsosi G.Sabutytė-Alijeva.

Goda Alijeva (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau