34-ojo gimtadienio proga Julija Žižė pajūryje surengė fotosesiją: „Paprasti dalykai čia – stebuklingi“

Julija Žižė/ Lauryno Žižio nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2020-04-06 15:01
Komunikacijos specialistė Julija Žižė balandžio 3-ąją paminėjo gražią sukaktį – Julijai sukako 34-eri. Gimtadienį žinoma moteris atšventė gimtinėje ir ypatingą dieną leido pajūryje. „Paprasti dalykai, bet švenčiami čia – stebuklingi“, – šypsojosi Julija.

Kalbėdama su Žmonės.lt Julija pasakojo, kad gimtadienį šventė net dvi dienas. Pirmąją su šeima surengė šventinius pietus, o antrąją romantiškai su vyru Laurynu pajūryje palydėjo saulėlydį.

Prisimindama gimtadienio tradicijas prieš karantiną, Julija prisipažino, jog dažniausiai šią progą minėdavo su Laurynu keliaudami.

„Paskutiniu metu audringi vakarėliai man patinka vis mažiau“, – sakė J. Žižė ir pridėjo, kad viena iš gimtadienio tradicijų Žižių šeimoje buvo keliauti į niekada neaplankytą Europos miestą. Tiesa, dėl karantino šiais metais to įgyvendinti nepavyko.

Pasisekė, nes Julija Lietuvos pajūryje rado vietą, kurioje prieš tai dar nesilankė. 

Šiuo metu karantiną J. Žižė vadina pauze, per kurią turi galimybę ugdyti naujus įpročius.

Julijos Žižės 34-asis gimtadienis/ Lauryno Žižio nuotr.
Julijos Žižės 34-asis gimtadienis/ Lauryno Žižio nuotr.

„Valgome daug gero maisto, skaitome knygas, vaikštome. Tikiuosi, kad kūnas ir protas prie to pripras ir net karantinui pasibaigus, reikės šiems dalykams būtinai rasti laiko“, – sakė komunikacijos specialistė.

Dvi dukras – Lėją ir Otiliją – auginanti Julija prisipažino, kad ir iki karantino daug laiko praleisdavo namuose. Čia nuobodžiauti netenka – žinoma moteris pasakojo, kad sau prisigalvoja tiek darbų, jog kartais nepastebi kaip prabėga diena. 

Julijos Žižės 34-asis gimtadienis/ Lauryno Žižio nuotr.
Julijos Žižės 34-asis gimtadienis/ Lauryno Žižio nuotr.

„Gyvendama tokiomis sąlygomis jaučiuosi gerai. Džiaugiuosi galėdama būti su dukromis. Jos daug laiko praleisdavo darželyje, todėl su vyru abi retokai matydavome. Dabar joms – savotiškos atostogos, o mums su vyru – laikas, kai galime sustiprinti tarpusavio ryšį su mergaitėmis“, – pasakojo J. Žižė ir pridėjo, kad gyvenime į kiekvieną situaciją stengiasi žiūrėti optimistiškai.

„Kad ir kaip bebūtų, turime išgyventi šį laikotarpį, viską permąstyti, Žemė išsivalys, žmonės suartės. Manau, kad niekas niekada nevyksta be reikalo. O šiaip... viską, ko man reikia, aš turiu šalia. Man nieko netrūksta“. 

Julija šį laiką žmonėms pasiūlė išnaudoti turiningai: paskirti laiko kūrybai, ateities verslo planams. Ji taip pat rekomendavo daug skaityti, bendrauti su artimaisiais, sportuoti, eksperimentuoti virtuvėje, bandyti save iš naujo atrasti.

„Juk viskas tuoj pasibaigs“, – ragino ji. 

 

Naujausi straipsniai