34-ąjį gimtadienį švenčiantis Rolandas Mackevičius: „Sulaukęs dukters pajaučiau pilnatvę“

Rolandas ir Ieva Mackevičiai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-24 10:12
Ketvirtadienį, gegužės 24-ąją, „radistui“, televizijos laidų vedėjui Rolandui Mackevičiui suėjo 34-eri. Šie metai žinomam vyrui buvo ypatingi – vasario mėnesį jam ir žmonai Ievai gimė antroji atžala – dukrytė Meilė Marija. „Sulaukę dukros pajautėme pilnatvę“, – sakė žinomas vyras. 

Naujienų portalui Žmonės.lt „radistas“ atskleidė, kad nors per gimimo dieną jam nusimato darbymetis – staigmenų iš žmonos Ievos jis tikisi sulaukti.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Dažnai taip būna, kad gimtadienius švenčiu dirbdamas. Tačiau šįkart dirbti važiuosiu į Palangą – turime nufilmuoti „Lietuvos balsui“ filmuką, LNK vaizdo klipą. Visgi, kai atrodo, kad gimtadienio nešvęsiu – žmona surenka visus mano draugus ir mes švenčiame. Labai stipriai ir labai smagiai. Tai žiūrėsime kaip bus šįkart“, – šypsojosi R. Mackevičius.

Žinomas televizijos laidų vedėjas atskleidė – gimtadieninė depresija jam nėra svetima.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kartais per gimtadienį jaučiasi kažkoks vidinis liūdesys ir norisi verkti. Galbūt kūnas jaučia, kad baigiasi kažkoks gyvenimo ciklas. Aš nežinau, kas tai yra. Tačiau iš esmės – aš neliūdžiu. Liūdėčiau jeigu man būtų tiek metų ir aš gyvenime būčiau nieko nepadaręs.

Neturėčiau nei namų, nei vaikų, nei žmonos, nei darbų. Tačiau dabar aš turiu du vaikus, nuostabią žmoną, darbą, fantastiškas kolegas ir draugus – nebebaisu jau ir numirti“, – juokėsi vyras ir pridėjo, kad sulaukęs dukrytės šeimoje pajautė pilnatvę.

„Visą laiką jautėme, kad mums dar kažko trūksta. O dabar turime puikų duetą – vyresnį berniuką, jaunesnę mergaitę. Labai faina“, – džiaugėsi Rolandas.

Žmonės.lt