34-ąjį gimtadienį minintis Andrius Rimiškis: „Nežinau, ko tikėtis iš ateinančių metų“

Andrius Rimiškis su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-13 13:30
Gruodžio 13-ąją dainininkas Andrius Rimiškis mini 34-ąjį gimtadienį. Atrodo, kad naujus gyvenimo metus atlikėjas pasitinka pilnas optimizmo. Vyras juokiasi, kad 33-ieji gyvenimo metai prasidėjo nesklandumais, galbūt todėl ir buvo sudėtingi.

„Pernai, atsimenu, kaip tik per gimtadienį turėjau koncertą ir grįžtant iš Marijampolės sugedo automobilis. Grįžau namo su vilkiku ir taip gimtadienis buvo atšvęstas“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt šypsosi pašnekovas.

Prieš pat didžiąsias metų šventes gimtadienį minintis A.Rimiškis atvirauja, kad jų šeimoje šventinis periodas kaip niekad ilgas – prasideda gruodžio 12-ąją ir tęsiasi iki pat sausio 3-osios.

„Gruodžio 12 dieną dukrytės Andrėjos gimtadienis, tada – mano, vėliau – didžiosios metų šventės, gruodžio 31-ąją mano sesers gimtadienis, o sausio 2-ąją – dukrytės Lėjos. Mes esame tikra žieminių kolekcija, tai stengiamės iki pat sausio 3 dienos gyventi su šypsena“, – apie šeimos šventes pasakoja A.Rimiškis.

Andrius Rimiškis su žmona Vaida / Asmeninio albumo nuotr.
Andrius Rimiškis su žmona Vaida / Asmeninio albumo nuotr.

A.Rimiškis atvirauja, kad gimtadienius visuomet sutinka gausiame artimųjų būryje. Šiemet šventės dėl koronaviruso pandemijos nebus, tačiau dainininkas pasakoja dėl to neliūdintis.

„Visada švęsdavome su bičiuliais, artimaisiais kažkur išvykę iš namų, tad šis gimtadienis bus išskirtinis. Bet kadangi turime vaikų, tai nuotaika tiesiog negali būti sugadinta. Mažosios mergaitės tikrai moka nuteikti šventiniams stebuklams, nes jais vis dar tiki, tad ir mes visi tikime“, – šypsodamasis pasakoja dainininkas.

Andrius Rimiškis / Asmeninio albumo nuotr.
Andrius Rimiškis / Asmeninio albumo nuotr.

Metai buvo sudėtingi

Ne paslaptis, kad karantinas daugeliui atlikėjų, dainininkų ir renginių organizatorių – nuostolingas metas. A.Rimiškis pasakoja jau seniai susitaikęs, kad į sceną dar kurį laiką neteks žengti, tad džiaugiasi galintis rasti laiko kitiems dalykams.

„Gruodis visada buvo pats darbingiausias metas, o dabar, kai neturiu nė vieno renginio, tai nėra labai smagu, bet reikia žiurėti kitur, reikia žiurėti į priekį ir reikia galvoti, kad viskas kompensuosis ateityje. Viskas turi susitvarkyti, o dabar reikia mėgautis tuo, ką turime“, – optimizmo nestokoja atlikėjas.

Andrius Rimiškis su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Andrius Rimiškis su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Nutrūkus koncertinei veiklai A.Rimiškis su žmona Vaida nėrė į kitą veiklą – pristatė šeimos drabužių liniją. Tiesa, Andrius pasakoja, kad sukurti savo šeimos prekės ženklą svajojo jau ne vienerius metus, tačiau tam laiko sugebėjo atrasti tik tuomet, kai visas pasaulis sustojo.

„Kai renginiai pavasarį buvo sustabdyti, gimė kitų idėjų ir džiaugiuosi, kad pagaliau prisiruošėme padaryti tai, apie ką ilgai galvojome. Taip ir atsirado mūsų šeimos drabužių linija. Iš tiesų, kartais tie pakeitimai, veiklos sustojimai irgi išeina į naudą“, – šypsosi jis.

Šių metų liepą Andrius ir Vaida paminėjo dešimtąsias vestuvių metines. Per gyvenimo sunkumus koja kojon žengianti pora net ir pradėjus bendrą verslą nesusidūrė su santykių išbandymais.

„Nuo pat draugystės pradžios mes didžiąją laiko dalį būname kartu, tai net ir prasidėjus karantinui, o vėliau ir pradėjus bendrą verslą niekas nepasikeitė. Matyt, esame pripratę būti kartu ir vienas be kito negalime. Manau, kad svarbiausias dalykas, iš tikrųjų, bendravimas, kalbėjimas, mokėjimas būti ne tik žmona ir vyru, bet ir draugu, drauge“, – atvirauja A.Rimiškis.

Su žmona Vaida dvi dukras auginantis dainininkas neslepia kartais pasvajojantis apie gausesnę šeimą, tačiau čia greitai priduria, kad šiuo metu gyvenimo ritmas ir taip įtemptas.

„Visada sakiau, kad noriu šešių vaikų, bet dabar galvoju, kad ir tik trečio užtektų. Vaikams reikia labai daug savęs atiduoti, daug laiko, kad užaugtų geros asmenybės. Iš tiesų, dabar su žmona nieko neplanuojame, nes yra daug kitų reikalų, bet gyvenimas yra įdomus – bus matyti, kaip bus“, – šypsosi jis.

Paklausus, ko prabėgus sudėtingiems metams palinkėtų sau, A.Rimiškis  susimąsto.

„Iš tiesų, nežinau, ko tikėtis iš ateinančių metų. Anksčiau būdavo, kad dėliojiesi planus į priekį, bet dabar sunku nuspėti net tai, kas bus rytoj. Galbūt palinkėčiau tiek sau, tiek visiems nepasiduoti, nepanikuoti, laikytis rekomendacijų ir galvoti, kad viskas sustos į savo vietas. Viskas bus gerai. Dabar reikia tik stiprybės, šypsenų ir atsiduoti šventiniam laikotarpiui“, – pokalbį užbaigia A.Rimiškis.

Naujausi straipsniai