34-ąjį gimtadienį Mia atšventė su realybės šou „2 Barai“ dalyviais

34-ąjį gimtadienį Mia atšventė „2 Baruose“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-21 15:28
Panašu, kad vasaros realybės šou „2 Barai“ darbo bare išvarginti dalyviai ne tik patys rengia vakarėlius, bet ir sudalyvauja kitų rengiamose šventėse. Šįkart pakviesti projekte dalyvaujančio dainininko Ruslano Kirilkino šou dalyviai linksminosi atlikėjos Vilijos Pilibaitytės-Mios gimtadienio vakarėlyje.

Ketvirtadienį paaiškėjo, kad šią savaitę mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, kuriai teko dalyvauti pliusų ir minusų vakare. Norėdamas pralinksminti savo komandą, jos narys R. Kirilkinas pasiūlė linksmą pramogą – apsilankyti atlikėjos Mios gimtadienyje, kuriame jis turėjo koncertuoti.

„Buvo labai linksma, aš vis dar neatsigaunu. Turėjome labai gerą laiką, Mia mus gražiai sutiko“, – įspūdžiais tiesioginio interviu metu dalinosi šventėje kartu su kitais dalyviais linksminęsis R. Kirilkinas.

„2 Barų“ dalyviai sveikino jubiliatę, įteikė jai puokštę gėlių, o R. Kirilkinas apdovanojo gražiausiomis savo dainomis. Vėliau, kartu su kitais vakarėlio svečiais, šou dalyviai linksminosi ir šoko iki paryčių.

Tiesa, visa atlikėjos Mios gimtadienio šventėje nufilmuota medžiaga žiūrovams bus parodyta tik šį sekmadienį, tiesioginės išlikimo transliacijos metu. Šįkart ant pirmosios karštosios kėdės savo komandos buvo pasiųstas gražuolis Martin, o daugiausiai pliusų surinko Lina. Ji spręs, kas užims antrąją karštąją kėdę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai