33-ojo gimtadienio proga Naglis Bierancas surengė vakarėlį fetišo tema

N.Bieranco gimtadienis / A.Vengalio nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2020-09-02 09:33
Nuomonės formuotojas, šokėjas ir fotografas Naglis Bierancas rugpjūčio 30-ąją minėjo gražią sukaktį. Žinomam vyrui suėjo 33-eji. Gimtadienį socialinių tinklų žvaigždė šventė Klaipėdoje. Į pajūrio miestą su draugais iš Vilniaus jis vyko limuzinu.

Šventę N.Bierancas surengė „Tiger room“ – privatiems vakarėliams skirtoje vietoje. Kaip teigė jis pats, iš išvaizdos ta vieta pakankamai prabangi ir ji pati padiktavo, kad norėtųsi kažkokios temos. 

„Savininkai ruošė specialų šou,  viskas man buvo staigmena. Draugai labai norėjo fetišo temos“, – šypsojosi Naglis. Kokį kostiumą rengsis Naglis nežinojo iki paskutinės akirmirkos, tiesa, prieš gimtadienį vyras Žmonės.lt atskleidė, kad būtinai puošis lateksiniais batais ir kelnėmis.

Naglis prisipažino, kad nėra iš tų žmonių, kurie mėgtų švęsti savo vakarėlius. „Man labiau patinka švęsti kitų šventes. Šiemet irgi – labai vėlai sugalvojau, kad rengsiu gimtadienį. Daug mano draugų šį savaitgalį buvo išvykę į festvalį, todėl didelė dalis svečių atkrito. Mūsų nebuvo labai daug, bet chebra smagi“, – džiaugėsi jis.

N.Bieranco gimtadienis / A.Vengalio nuotr.
N.Bieranco gimtadienis / A.Vengalio nuotr.

Gimtadienių Naglis pasakojo nesureikšminantis. „Ši diena man didžiausia proga susitikti su draugais, su kuriais dažnai dėl laiko stokos to padaryti nepavyksta. Visi man vis primindavo, kad šįmet 33-čiasis gimtadienis, sulaukiau Kristaus amžiaus, bet aš pats nelinkęs metų sureikšminti“, – teigė jis.

N.Bierancas prisipažino, kad jam šie metai nebuvo labai faini, tiesa, vyras taip sakė ne dėl asmeninių patirčių, bet mąstydamas globaliai. „2020-ieji visiems buvo keisti metai. O juolab, kad neseniai gavau ir kojos traumą. Tiesa, taip kalbu labiau į pasaulį žiūrėdamas iš šono. Tiesą sakant, karantinas man buvo vienas geriausių laikų. Tas laikas, kai galėjau sėdėti namie, nebereikėjo lėkti, dėl nieko nervintis. Žinoma, man pasisekė, nes darbai galėjo atvykti pas mane į namus. Vasarą irgi praleidau smagiai – keliavau po Lietuvą ir neblogai sekėsi iki tol, kol gavau kojos traumą, visa laimė tai įvyko vasaros pabaigoje“, – kalbėjo Naglis.

N.Bieranco gimtadienis / A.Vengalio nuotr.
N.Bieranco gimtadienis / A.Vengalio nuotr.

Vienu iš savo atradimų Lietuvoje Naglis įvardijo Kauną. „Turėjau ekskursiją Kaune. Ir po jos sau galvojau, visada važiuoju į Kauną, antrą pagal dydį Lietuvos miestą, o tiek dalykų nežinau, kas ten vyksta. Galbūt netgi daugiau iš kultūrinės pusės. Iš naujo pamilau Nidą, tris kartus buvau šią vasarą ir vykčiau ten dar“, – šypsojosi jis. 

Gimtadienio proga Naglis sau palikėjo rasti naują sritį, kurioje galėtų save realizuoti, taip pat – naujų namų.

„Noriu nuosavų, didelių namų su daug erdvės. Šįkart mano planai labiau materealūs, nes šie dalykai dabar aktualūs“, – pasakojo N.Bierancas.

Naujausi straipsniai