33-ejų metų sukaktį Adele minėjo Maldyvuose: naujose fotografijose – džiaugsmas bei meilė gyvenimui

Adele / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-07 08:06
Dainininkei Adele pastarieji metai buvo kaip niekad permainingi – moteris mokėsi gyventi viena po skyrybų su vyru Simonu Konecki, paskelbė norinti šiek tiek laiko duoti sau ir atsiribojo nuo viešumos, o visas pasaulis nesiliovė stebėtis akivaizdžiais jos išvaizdos pokyčiais. Garsi dainininkė gegužės 5-ąją paminėjo 33-ejų metų gimtadienį.

Hito „Someone Like You“ atlikėja Adele savo gimimo dieną žymėjo „Instagram“ tinkle su gerbėjais pasidalydama įkvepiančiomis naujomis fotografijomis.

Manoma, kad ypatingą dieną dainininkė pasitiko Maldyvuose, kur atsipalaiduoti jai leido šilti saulės spinduliai ir žydro vandenyno gelmės.

Britė, kurį laiką besilaikiusi griežtos dietos, neteko daugiau nei 40 kilogramų. Būtent praėjusią gimimo dieną ji pirmą kartą ir paviešino daugumą nustebinusias fotografijas. 

Gegužės penktąją reta „Instagram“ viešnia su gerbėjais dalijosi mini nuotraukų albumu, kurį pavadino „33-eji“. Jose – meilė gyvenimui.

Adele / Soc. tinklų nuotr.
Adele / Soc. tinklų nuotr.

Nuo viešumos atsiribojusi Adele, pasak jos gero bičiulio, komiko Alano Carro, šiuo metu darbuojasi prie muzikinio albumo. Jei tikėtume pačios dainininkės pažadais, jau šiais metais gerbėjus turėtų pasiekti jos naujasis, ilgai lauktas dainų rinkinys.

Kita vertus, kalbama, jog Adelei be galo patinka jos naujasis gyvenimo būdas. Šiuo metu ji stengiasi atsidėti motinystei, rūpinasi sūnumi Angelo ir mėgaujasi sustojusiu laiku. 

Tiesa, praėjusią savaitę, kad ir kaip stengėsi išvengti pašalinių akių, ji buvo pastebėta švenčianti su draugais aktoriaus Danielio Kaluuya pergalę „Oskaruose“. 

Viešai paskutinį kartą televizijos laidoje Adele rodėsi spalį, kai „Saturday Night Live“ šou ji atsisveikino su gerbėjais iki kitų metų. 

Adele / Soc. tinklų nuotr.
Adele / Soc. tinklų nuotr.

Santykius su reperiu Skepta neigė

Po skyrybų su vyru Adele greit buvo imta poruoti su kaimynu, vaikystės bičiuliu, reperiu Skepta.

Smalsios akys matė, kaip 2019-ųjų rugsėjį Adele ir Josephas (tikrasis reperio vardas -aut.past.) atšventė šio gimtadienį „Crystal Maze“ žaidimų kambaryje Londone ir vis daugiau laiko leido kartu. Draugai kalbėjo, kad juos siejantis ryšys gana rimtas ir kad Adele atrodo kur kas laimingesnė ir atviresnė nei tuo metu, kai buvo su Koneckiu. 

Buvo kalbama, kad be muzikos, Skeptą ir Adele sieja tėvystės patirtis. Slapukas reperis neišdavė atžalos mamos vardo, tik praėjusių metų pabaigoje instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje jis pats iš buteliuko maitina kūdikį. Skepta augina dukrą. Kiek vėliau parodė ir jos fotografiją. „Mano angelas sargas“, – skelbė užrašas po ja. Žinomas ir mažylės vardas – vienoje iš dainų Skepta dainuoja esąs River tėvas.

Atrodė, kad Adele ir Skeptai būti kartu tiesiog likimo lemta, tačiau anksčiau minėtoje laidoje „Saturday Night Live“ moteris teigė esanti vieniša. Save ji juokais pavadino „single cat“ (vieniša kate), kuri, vos filmavimavimas pasibaigs, iš lėto sliūkins į savo urvelį.

Naujausi straipsniai