32-ąjį gimtadienį Indrė Stonkuvienė su šeima sutiko Turkijoje: „Bėgančius metus aš vadinu ne senėjimu, o branda“

Atostogų akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2018-06-28 18:16
Birželio 26 dieną 32-ąjį gimtadienį paminėjusi televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų asmenybė ir iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė prisipažino – skaičiai pase jos niekada negąsdindavo. Atvirkščiai, sulaukusi 30-ies moteris pajuto brandą, kuriai atėjus ji vis labiau gali mėgautis gyvenimo pilnatve.

Gimtadienį Indrė paminėjo Turkijoje. Tiesa, tai nebuvo specialiai planuota gimtadieninė kelionė, o greičiau šventės ir atostogų datos sutapimas. „Užsisakėme didelį stalą mieste ir gimtadienį paminėjome su fejerverkais, dainom ir visais turkiškais pribumbasais“, – juokėsi Indrė.

Į Turkiją Indrė ir Mantas Stonkai išsiruošė ne tik su šeima ir vaikais: Pranciškumi ir Cecilija. Kartu atostogavo ir Kauno „Žalgirio“ komandos trenerio asistentas Darius Songaila su žmona Gintare ir vaikais: Vėju, Herkumi ir Joriu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Turkiją išvykai kompanija pasirinko ne šiaip sau – pasak Indrės, šis kurortas jiems atrodo tinkamiausias atostogoms su vaikais.

„Atostogas su vaikais aš vadinu aplinkos pakeitimu. Aš vis dar abejoju ar tikrai Pranukui nepaliko bambagyslės – jis manęs niekada nepaleidžia. Per atostogas visą dėmesį mes skyrėme vaikams, todėl ir viešbutį pasirinkome „all inclusive“. Kai jie tokio amžiaus – ko daugiau reikia: tik saulės, baseino, ledų ir vėl baseino, pramogų. Esame su vaikais buvę ir Tenerifėje, ir Kretoje, ir kituose kurortuose, tačiau nusprendėme, kad pagal amžių jiems kol kas labiausiai tinka Turkija. Na, o kelionės laikas dar sutapo ir su mano gimtadieniu. Todėl paminėjome jį turkiškai: su fejerverkais, dainomis ir visais kitais pribumbasais. Buvo labai smagu“, – šypsodamsi pasakojo I. Stonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Didėjančio skaičiaus pase Indrė nesureikšmina.

„Aš priimu kiekvieną gyvenimo tarpsnį ir su kiekvienais metais įžvelgiu tik privalumus. Aš tai vardinu ne senėjimu, o branda. Bėgant metams tu įgyji daugiau patirties, išgyvenimų. O nuo 30-ies aš apskritai savyje pajutau moterišką perversmą“, – mintimis dalijosi TV laidų vedėja.

Kurorte šeimos praleido net 10 dienų, tačiau Indrė pripažino, laisvesnę akimirką ji skirdavo darbui. O kaipgi kitaip – artėja dar vienas jos įkurtos iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ renginys.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„10 parų atostogoms yra labai daug, todėl stengdavausi neatitrūkti nuo darbų. Atidariusi paštą į dieną rasdavau po 75 elektroninius laiškus – žinoma, visų jų atsakyti nespėjau. Didžiausią darbą pasilikau po atostogų, tačiau nuo darbų neatitrūkstu net ir atostogaudama. Juolab, kad rugpūčio 9 dieną Klaipėdoje vyks trečiasis “Moterų pasaulyje„ renginys. Tiesa, šįkart jis bus truputį kitoks. Renginį sujungsime su mano projektu „Kitu kampu“, aš imsiu interviu iš Nijolės Pareigytės-Rukaitienės, kuri vėliau surengs koncertą. Galbūt dainuosiu ir aš“, – intrigavo I. Stonkuvienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai