31-ąjį gimtadienį mininti Irūna Puzaraitė-Čepononienė: „Jau pasidovanojau didelę dovaną“

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Rokas Čepononis / Roberto Rapkausko ir ALD foto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-12 08:30
Dainininkė, TV laidų vedėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė vasario 12-ąją mini 31-ąjį gimtadienį. Sustojus darbams, atlikėja neslepia išgyvenusi sudėtingus metus, tačiau ateinančių laukia su pokyčių viltimi.

„Dar baisu kažką planuoti, bet tikiu, kad metai bus geri. Bent jau noriu taip tikėti“, – portalui Žmonės.lt sako Irūna.

I.Puzaraitė-Čepononienė juokiasi, kad karantino metu visoms dienoms tapus kone vienodoms, apie artėjantį gimtadienį susimąstė tik jo išvakarėse.

„Vakar kaip tik pagalvojau, kad net nesusigaudau dienose. Jei paklaustų kas nors, kokia diena, tai dar turėčiau pagalvoti, patikėčiau, kad ir kurią pasakytų. Pasimečiau“, –  Žmonės.lt teigia Irūna.

Prieš keletą dienų jai ir seseriai Inetai Puzaraitei-Žvagulienei buvo atlikta krūtinės korekcijos operacija.

Svajoju apie sceną, apie klausytojus, labai norėčiau važiuoti pas žmones ir dainuoti.

„Šiemet jau padovanojau sau didelę ir įspūdingą dovaną. Atrodo, lyg būtų planuota, bet atsitiktinai gavosi, kad operacija įvyko prieš pat gimtadienį. Dabar visos mano emocijos ir mintys sukasi tik apie šį įvykį, tad ir gimtadienis buvo išėjęs iš galvos. Laukiu, kada visiškai sugysiu. Galiu sakyti, kad tikrai išpildžiau savo svajonę“, – šypsosi ji.

Dainininkė džiaugiasi, kad vos sugrįžusi namo po operacijos jaučiasi puikiai – gali visiškai pasirūpinti tiek savimi, tiek buities reikalais.

„Nesitikėjau, kad organizmas taip greitai atsistatys. Kitos moterys sakė, kad nei plaukų išsiplauti nepavyks, o aš gyvenu visiškai pilnavertį gyvenimą. Dabar net juokinga, kad iš pradžių taip bijojau. Labai greitai atsigaunu“, – neslepia Irūna. 

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Nors šiemet ir nejaučianti džiugių gimtadienio nuotaikų, I.Puzaraitė-Čepononienė gimimo dieną sutinka apsupta meilės. Ryte ją pasveikino mylimas vyras su dukrele Glorija, o vakare sveikins iš darželio paržingsniavęs Toras.

„Mes taip pripratome prie tos buities ir kasdienybės, tačiau vis vien bandysime susikurti šventę, nors nieko išskirtinio ir neplanuoju. Gimtadienis bus paprastas, bet savaip tobulas. Labai laukiu vakaro, nes grįš mano vyresnėlis iš darželio, gal kažką valgyti užsisakysime, smagiai praleisime laiką. Vėliau gal filmą su vyru pažiūrėsime. Man bus tobula taip, kaip bus“, – sako I.Puzaraitė-Čepononienė.

Irūna atvirauja, kad anksčiau mėgdavo rengti audringus gimtadienio vakarėlius. Visgi jos gyvenimą pamažu pakeitė motinystė. Pasak pašnekovės, tuomet šventes ji pradėjo sutikti brangiausių žmonių būryje.

„Seniau kiekvienas gimtadienis buvo labai reikšmingas ir svarbus, jį minėdavau labai garsiai, buvo ir teminių vakarėlių. Visgi nuo trisdešimties, atrodo, viskas apsivertė, nelabai norisi to šurmulio. Neliūdžiu dėl to, matyt, taip turi būti“, – teigia dviejų vaikų mama.

Kalbėdama apie motinystę, I.Puzaraitė-Čepononienė patikina besidžiaugianti, kad karantinas suteikė galimybę pasimėgauti laiku su šeima, tačiau prisipažįsta pasiilgusi ir kitos savo gyvenimo dalies – scenos bei darbų.

„Tas laikas namie labai brangus, bet jau tikrai svajoju apie sceną, apie klausytojus, labai norėčiau laisvai važiuoti pas žmones ir dainuoti. Jau nekantrauju, kada tai galėsiu daryti“, – atvirauja ji.

Irūna Puzaraitė/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Irūna Puzaraitė/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nors dažnas atėjus gimimo dienai nusikelia į apmąstymus, Irūna pasakoja, kad sukakus trisdešimtmečiui nostalgiškos mintys pradėjo aplankyti rečiau. Moteris svarsto, kad galbūt ateinant brandesniam laikotarpiui tiesiog išmokstame vertinti tai, ką turime.

„Prieš trisdešimtmetį labai daug apmąstymų buvo, o šiemet užsidariau į rutiną. Pernai kažkam pasakojau, kad tie metai taip greitai bėga, jog net nepajunti, kai prabėga dešimtmetis. Tie metai tikrai skrieja ir aš manau, kad kuo toliau, tuo mažiau bus apmąstymų, mažiau nostalgijos. Tikiu, kad dar mažiau dėmesio kreipsiu į gimimo dieną. Jau dabar atrodo, kad tampa nesvarbūs nei tie gimtadieniai, nei skaičiai“, – šypsosi ji.

Mane nustebinti nėra lengva. Ne dėl to, kad viską turiu, bet tiesiog nesureikšminu dovanų.

Atlikėja teigė nesureikšminanti ne tik skaičių pase, bet ir dovanų.

„Materialios dovanos, kuo toliau, tuo mažiau man yra aktualios. Manęs vis klausia, ko norėčiau, bet mane nustebinti nėra lengva. Ne dėl to, kad viską turiu, bet tiesiog nesureikšminu dovanų, man atrodo, kad nieko nereikia. Va, išvažiuoti kur nors į kelionę su šeima, į šiltus kraštus labai norėčiau. Arba į sodybą išvažiuoti pabūti, apkabinti artimuosius, draugus. To ryšio labai noriu ir labai pasiilgau, nes karantinas varo iš proto. Man laikas su artimaisiais dabar būtų didžiausia dovana“, – pasakoja I.Puzaraitė-Čepononienė.

Naujausi straipsniai