30-ąjį jubiliejų švenčiančios Lady Gagos stilius: nuo šokiruojančių apdarų iki elegancijos pavyzdžio

Lady Gagos stiliaus evoliucija / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-28 10:33
Viena ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių Lady Gaga antrąją Velykų dieną mini jubiliejų – kovo 28-ąją dainininkei sueina 30 metų.

2008-aisiais į muzikos pasaulį su tokiais hitais kaip „Poker Face“ ir „Just Dance“ įsiveržusi Lady Gaga ilgainiui tapo viena ryškiausių žvaigždžių ne tik muzikos, bet ir mados pasaulyje, o pamažu ji pelno pripažinimą ir Holivude – šiemet dainininkė gavo „Auksinį gaublį“ už debiutinį vaidmenį seriale „Amerikietiška siaubo istorija“.

Nuo pat pradžių Lady Gaga išsiskyrė savo ekscentrišku stiliumi ir kone kiekvienas jos pasirodymas viešumoje (net jei tai – pasivaikščiojimas po miestą) virsdavo mažyčiu spektakliu. O ką jau kalbėti apie garsiąją suknelę iš mėsos, kuri, neabejotinai, įeis į mados istoriją. Ilgainiui Lady Gagos stilius kito, o pastaraisiais metais ji vis dažniau pasirenka elegantišką įvaizdį. Tiesa, visada su kokiu nors gagišku prieskoniu...

Lady Gagos gimtadienio proga kviečiame prisiminti garsiausius jos hitus bei ekscentriško ir išskirtinio stiliaus pokyčius nuo 2008-ųjų iki dabar:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai