30-ąjį gimtadienį Šarūnas Mazalas atšventė artimiausių žmonių apsuptyje

Šarūno Mazalo 30-ojo gimtadienio šventė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-18 12:48
Birželio 18-ąją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komunikacijos direktoriui Šarūnui Mazalui sukako 30 metų. Savo gimtadienio vakarą jis praleis dirbdamas – jau šįvakar Kauno „Žalgirio“ arenoje bus sužaistos lemiamos LKL rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“.

„Kažkokia karma, – juokauja Šarūno žmona Laura Mazalienė, mat per penkerius bendro gyvenimo metus jos mylimasis visada dirbdavo per savo gimtadienį. – Būdavo futbolo čempionatai, o šiandien – LKL varžybos.“

Vis dėlto tai nereiškia, kad Šarūnui nelemta atšvęsti gimtadienio. Rūpestinga žmona jau pasirūpino gimtadieniniu tortu, o savaitgalį Šarūnas su žmona Laura sukvietė artimiausius bičiulius į Nacionalinę dailės galeriją, kur iškėlė triukšmingą vakarėlį. Šventės būta tokios linksmos, kad Laura iki šiol dėkoja atėjusiems draugams, giminaičiams ir vakaro vedėjams Rasai, Linai bei Remigijui.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Šeimai skirtą restoranėlį „Vaflių namai“ turintys Laura ir Šarūnas šventės sąmoningai nenorėjo rengti savo restorane. Jis Mazalams – tarsi antri namai, kurių kiekvienu kampu tenka pasirūpinti. O atsipalaiduoti geriausia – svečiuose.

„Vaflių namai“ – šeimos restoranas, o šeimos dažniausiai savaitgaliais leidžia laiką kartu. Mes nelinkę liūdinti restorano svečių, – šypsosi L.Mazalienė. – Be to, šventėme su garsia muzika, o ten, kur vafliai, to nebūtume galėję.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai