3 skirtingi įvaizdžiai su ta pačia suknele

Trys derinukai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sukate galvą, kaip gaiviai ir žaviai atrodyti bundančios gamtos fone? Pats metas atnaujinti savo spintą!

Specialiai portalui JI24.lt  tinklaraščio „Fashion Addicted“ kūrėja Vaida Rupšytė siūlo išbandyti tris pavasariškų derinukų variacijas su balta suknele. Kuris jums patiks labiausiai?

27-erių metų Vaida gyvena ir dirba Londone, o apie savo tinklaraštį svajojo jau seniai. Įgyvendintoje svajonėje ji su skaitytojais dalijasi savo mados idėjomis, pateikia gatvės žmonių stilių, juos fotografuoja, aprašo kelionių įspūdžius ir semiasi naujų minčių.

Pirmasis variantas – prabangi klasika

Balta suknelė, juodas švarkelis ir klasikiniai juodi bateliai atrodo išties dailiai. Toks pasirinkimas puikiai tiks dievinančioms eleganciją, t. y. tiek į darbą, tiek į pasimatymą. Ypatingo švytėjimo ir rafinuotumo suteikia kaklo papuošalas, na, o kad nebūtų vien tik juoda ar balta, derinį pagyvinti galima smėlio spalvos rankine.

Dalykinis stilius / Asmeninio archyvo nuotr.

Antrasis variantas – rock / punk arba tiesiog neformalus derinukas

Ta pati balta suknelė sužiba visai kitoje šviesoje, parinkus atitinkamus aksesuarus, suteikiančius įvaizdžiui nesuvaidinto jaunatviškumo. Masyvus žiedas, kniedėmis pagražinos apyrankės, atsainiai užmauta kepuraitė, rokeriški batai... Štai jūs jau nebe saldi mergaičiukė!

Dalykinis stilius / Asmeninio archyvo nuotr.

Trečiasis variantas – laisvalaikio derinukas

Pastelinės spalvos šiais metais „ant bangos“. Baltą suknelę paryškina pilkas megztukas ir nude atspalvio elegantiški bateliai (jie kartu pailgina ir kojas). Derinukui gaivos ir ryškumo suteikia švelniai gelsvos ir baltos spalvos delninukė. Trumpai tariant, derinukas su akcentu – visiems gyvenimo atvejams.

Dalykinis stilius / Asmeninio archyvo nuotr.
Skaitykite daugiau