3 populiarios tendencijos, kurios nebeaktualios 2018-aisiais

Aktualumą prarandančios tendencijos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors pavasaris dar toli, tačiau akies krašteliu jau dairomės, kuo nauju papildyti garderobą. Mados ekspertai, remdamiesi pardavimų statistika, išskyrė tris buvusias ypač madingas tendencijas, kurias į antrą planą jau stumia naujausios. Tad jei ruošiatės išleisti pinigus kažkam labai madingam, štai „špargalkė“.

Tūkstantmečio rožinė, vietoj jos – alyvinė ir geltona

Nors švelni tūkstantmečio rožinė vis dar populiari, jos pardavimai stagnuoja, o daugybė rausvos spalvos drabužių nugulė išpardavimų lentynose. Kaltininkė – metų spalva violetinė, pavasario ir vasaros kolekcijose – alyvinė, kuri tokia pat moteriška, tačiau tarsi gaivesnė ir be „rožinės barbės“ stigmos. Be to – mada ją buvo tarsi pamiršusi, tad alyvinės ir violetinės sugrįžtuvės kelia didžiulį sujudimą tarp mados mylėtojų. Geltona savo pozicijų neužleidžia, tik pasipildo dar sodresniais – pienių, kiaušinio trynio, garstyčių atspalviais.

Giovanna Battaglia / Vida Press nuotr.

Pilotinė striukė – bomberis, vietoj jos – urbanistinis švarkas

Po svaiginančio populiarumo pilotinė striukė jį praranda net labiau nei denimo ir moto švarkai. Karščiausias konkurentas – tarsi anonimiškas, tačiau labai praktiškas urbanistinis švarkas: laisvas, parkos, lietpalčio ir utilitarinio švarko hibridas iš impregnuotų audinių, apsaugančių nuo lietaus ir vėjo, su funkcionaliomis detalėmis.

Charakterio ir modernumo įgauna, kai yra derinamas su kontrastingo stiliaus elementais – elegantiškomis kelnėmis, baltutėlaičiais marškiniais, permatomomis suknelėmis, pieštuko silueto sijonais, atlasiniais aukštakulniais. Nepaisant to, pilotinė striukė išlieka klasikine, tad jos tarnystės laikas – neribojamas.

Irene Kim / Vida Press nuotr.

Platėjančios, įmantrios kelnės, vietoj jų – vyriško stiliaus plačios kelnės

Ši žinia man – dūris tiesiai į tą širdies plotą, kuriame – meilė viskam iš Jane Birkin laikų, t. y. septintojo ir aštuntojo dešimtmečių. 2018-aisiais dekoratyvus ir įmantrus dizainas užleidžia vietą dešimtojo dešimtmečio vyriškai ir raumeningai estetikai. Tiesa, tiesiog platėjančios kelnės nepapuola į išstumtųjų kategoriją – tai yra klasikinis siluetas, tačiau raukiniuotoms, daugiasluoksnėms klešnėms artėja pabaiga.

Struktūriškos, ilgos (turi siekti žemę) plačios kelnės iš puikiai krentančių audinių – vienas universaliausių šių metų drabužių. Moderniausi deriniai – su lengva doze atsainumo: derinyje su nuspardytais konversais, asimetriškais vyriškais marškiniais, tarsi per dideliais švarkais ir pan.

Linda Tol / Vida Press nuotr.
Trys aktualios 2018 m. mados tendencijos (42 nuotr.)
+36
Skaitykite daugiau