3 paprasti, bet veiksmingi intymūs patarimai

Jis ir Ji / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-09 16:17
Turbūt nereikia nė sakyti, kad blogų įpročių kai kurie žmonės išsiugdo ir seksualiniame gyvenime! Tokiais atvejais pravers kad ir minimali, bet veiksminga „greitoji pagalba“.

Nebekalbėsime apie tai, kas jau išnarstyta po kaulelį ir seniai įrodyta: vaidinti orgazmą moterims neverta, o vyrams po sekso nusisukti ir iškart užmigti – tiesiog nemandagu. Yra ir daugiau dalykų, kuriuos mažumėlę pakoregavę, galime tiesiog nuostabiai atgaivinti rutina tapusį savo seksualinį gyvenimą. Pamėginkite, pamatysite...

 

1. Bučiuokitės. Ne tik pakštelėkite vienas kitą, kai grįžtate iš darbo ar kelionės. Bučiuokitės taip, kaip bučiuodavotės tik ką susipažinę. Tai užtruks vos minutę, o pakylėjimą (dvasinį arba erotinį) jausite visą dieną. Mylėdamiesi taip pat pamėginkite nesiliauti bučiuotis – pajusite dvigubą malonumą.

 

2. Kartu maudykitės duše. Net jei ir nesiruošiate mylėtis, palįskite kartu po dušu ar pagulėkite drauge vonioje. Nesistenkite žadinti geismo, tiesiog džiaukitės galimybe pabūti dviese, intymioje aplinkoje. Na, o jei susigundėte – tuo geriau. Beje, dušas – puiki vieta paįvairinti seksualinį gyvenimą. Jei niekada nebandėte, tai gali maloniai nustebinti...

 

3. Atsikratykite drovumo. Ko gero, amžinai liks neaišku, kodėl kai kurios moterys drovisi intymiųjų santykių. Kas tai – būdo savybė, auklėjimo pasekmė ar kompleksas? Lengva paaiškinti, kodėl moteris varžosi mylėtis su nauju partneriu pirmą ar antrą kartą, bet visiškai nesuprantama, kai tūkstantis pirmąjį kartą ji vis tiek drovisi mylėtis šviesoje ar paprasčiausiai kita poza. Jei neatsikratysite šio įpročio, sulig kiekviena diena seksas taps vis nuobodesnis. Turėtumėte pasistengti ir pakeisti savo požiūrį į save, savo kūną, judviejų santykius. Meilės guolyje temperamentas, išradingumas ir gebėjimas duoti, o ne imti yra kur kas vertingesni nei figūros standartai.  

Naujausi straipsniai