3 modernūs būdai, kaip padėti pavargusiems plaukams

Moteris ilgais plaukais / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-11 13:15
Šventės baigėsi, o iki pavasario dar toloka, tad dabar pats metas skirti laiko savo išvaizdai ir sveikatai – kad šiltajį sezoną pasitiktume žvalios ir gražios. Štai keli pasiūlymai, jei norite padėti pavargusiems, nutriušusiems plaukams.

1. Pagalba papildais

Apie maisto papildus esama įvairių nuomonių. Tačiau faktas vienas: jei norite, kad jie būtų naudingi, juos reikia gerti nuolat ir kaip nurodyta informaciniame lapelyje. Kad ir kaip būtų gaila, mūsų plaukai beveik neturi atokvėpio: vasarą juos kepina saulė ir alina sūrus vanduo, rudenėjant ir vėstant orams jie arba šąla, arba lūžta spaudžiami kepurės ar skaros.

O kur dar tiesintuvai, džiovintuvai, žnyplės ir kiti prietaisai, kurių paskirtis – trumpam pagražinti plaukus, tačiau ilgai naudojami jie – irgi grožio rizikos faktorius.

Plaukus greitai atgaivins apsaugos priemonės, purškiamos juos tiesinant ar imant į rankas žnyples: tokios priemonės – ne stilistų pramanas, bet tikrai reikalingas dalykas, be kita ko, padedantis išsaugoti spalvą. O iš vidaus plaukus sustiprins papildai su biotinu. Kokius rinktis? Tuos, kuriuose šios veikliosios medžiagos esama ne mažiau nei 5000 mikrogramų ir – pageidautina – nėra sintetinių priedų. Taip pat pagerės nagų būklė ir net psichologinė būsena – biotinas turi ir tokį poveikį. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Pagalba pasitelkiant technologijas

Tiesą sakant, geras grožio specialistas, į kurį kreipsitės dėl plaukų problemų, pirmiausia pasiųs jus pas dermatologą: gali būti, kad išorinės bėdos – ligos požymis. Tačiau jei esate tikra, kad susilpnėjusios garbanos – laikina ir tik išorinė problema, išmėginkite technikos naujoves. Galima – mechanines.

Pagaliau prisiruoškite ir pakeiskite senus šepečius ir šiurkščias geležines ar plastikines šukas natūralių šerelių šepečiu. Negailėkite – tinkamai prižiūrimas, jis bus naudojamas labai ilgai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Labiausiai techniškai pasikausčiusios ir vertinančios technologijas gal susigundys lazeriniu prietaisu „HairMax Professional 12 LaserComb“. Jis vienintelis aprobuotas JAV federalinės vaistų ir narkotikų kontrolės komisijos ir kliniškai įrodyta, kad skatina plaukų augimą, stabdo jų plonėjimą, juos tankina, atgaivina pažeistus. Naudoti siūloma tris dienas per savaitę po 8 minutes (švelniai braukti per galvos odą).

Didesniam efektui pasiekti siūloma pereiti prie organinių plaukų priežiūros priemonių, išgerti 90 dienų papildų kursą, o paskui kantriai ir nuosekliai darbuotis „lazerinėmis šukomis“, stimuliuojančiomis folikulų augimą. Užsisakyti galima www.amazon.com

 

3. Daugiafunkcinė pagalba

Suderinti ir vidines, ir išorines priemones – optimalus variantas. Paprašykite šeimos gydytojo skirti kraujo tyrimus, kurie padėtų nustatyti, ko gi trūksta organizmui. Rūpinantis plaukais ypač vertingas vitamino B stokos tyrimas, nes šis vitaminas padeda pasisavinti kitus vitaminus ir mineralus. Įtraukite į savo kasdienį meniu baltymų turinčių produktų (žuvies, vištienos, kiaušinių.)  

Rūpinantis plaukais ypač vertingas vitamino B stokos tyrimas, nes šis vitaminas padeda pasisavinti kitus vitaminus ir mineralus.

Šimtas plaukų šepečio glamonių prieš miegą jums turėtų reikšti ne erotinio bestselerio pavadinimą, o kasdienį ritualą, stimuliuojantį galvos odą. Keliskart per savaitę palepinkite ją kauke – juk plaukai auga būtent iš šaknų.

Išmėginkite priemones, kurios pirmiausia ir skirtos galvos odai (pirmenybė – profesionalų kosmetikai ir dermokosmetikai arba organiniams šampūnams ir kondicionieriams). Sveika ir švari galvos oda gal ir neprivers plaukų augti greičiau, bet taip prižiūrimi jie tikrai bus stipresni ir storesni. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai