3 minučių treniruotė, deginanti pilvo riebalus

Treniruotė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-24 19:00
Jei laiką naudojate efektyviai, jums nereikia valandų valandas leisti pilvo preso pratimams, kad turėtumėte pavydėtiną pilvuką.

Vos tris minutes trunkančia intensyvia treniruote, sukurta BFX Studijos trenerės Biancos Vesco, užkurkite savo pilvo preso raumenis, paspartinkite širdies ritmą bei deginkite pilvo srityje susikaupusius riebaliukus.

1. „Alpinistai“

Rankomis ir kojomis remkitės į grindis, lyg ruoštumėtės daryti atsispaudimus. Tačiau darysite ne juos. Keliais (keisdami kojas) siekite krūtinės, imituodami bėgimą. Pratimą atlikite 30 sekundžių.

2. „Langų valytuvai“

Atsigulkite ant nugaros, rankas laikykite šalia savęs, iškelkite suglaustas kojas (sulenktos per kelius stačiu kampu). Galvą prispauskite prie grindų, pilvą įtraukite, kiek įmanoma labiau, ir leiskite suglaustas kojas tai į vieną, tai į kitą šoną – taip, kaip juda automobilio langų valytuvai. Kojų ant žemės nenuleiskite. Pratimą atlikite 30 sekundžių. Atlikus pratimą – 30 sekundžių skirkite „alpinistų“ pratimui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip maitintis pradėjus bėgioti? Klaidos ir pavyzdinis bėgiko valgiaraštis

3. Kryžminiai susirietimai stovint

Atsistokite, kojas pastatykite pečių plotyje arba šiek tiek plačiau. Rankas ištieskite į šonus pečių plotyje ir per alkūnes sulenkite taip, kad sudarytų 90 laipsnių kampą (delnai atsukti į žiūrėjimo kryptį). Tada kelkite dešinę koją link kairės alkūnės ir tuo pačiu metu kaire alkūne siekite dešinio kelio. Tą patį atlikite kaire koja ir dešine alkūne. Pratimą atlikite greitai. Tęskite 30 sekundžių. Atlikus pratimą – 30 sekundžių „alpinistų“.

4. Lankstusis sniego angelas

Atsigulkite ant nugaros. Tiesias kojas kelkite į viršų ir tuo pačiu kelkite liemenį ir rankomis siekite kojų – susiformuoja V raidė. Leiskite torsą ir kojas žemyn (kojos neturi siekti žemės) ir padarykite sniego angelą (ištiestos kojos ir rankos). Kartokite: V + sniego angelas. Pratimą tęskite 30 sekundžių.

Išvardintus pratimus kaitaliokite su „alpinistais“, kiekvieną atlikdami po 30 sekundžių – be jokių sustojimų. Stenkitės atlikti kiek įmanoma daugiau pakartojimų per skirtą laiką. Pradėkite nuo 3 treniruočių per savaitę ir didinkite iki 5 geresniems rezultatams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulas pilvo presas: patarimai, pratimai ir mityba

Ji24.lt

Naujausi straipsniai