3 kaukės sausiems ir lūžinėjantiems plaukams

Gražūs plaukai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-03 15:07
Pavasaris džiugina mus pirmaisiais saulės spinduliais ir bundančia gamta. Norisi atsinaujinti kiekvienai! Tačiau dažnai po atšiaurių orų mūsų plaukai primena pakulas, o ne blizgančias, lengvai krintančias ir vešlias kasas… Sukate galvą, kaip juos atgaivinti? Sakoma, kad ricinos aliejus daro tikrus stebuklus. Išmėginkime!

► Kaukė sausiems, blizgesį praradusiems plaukams

Spindesio netekusioms garbanoms puikiai tiks ricinos aliejaus ir vitamino A kaukė. Sumaišykite aliejų su keliais lašeliais vitamino ir sukamaisiais judesiais įmasažuokite į galvos odą, užtepkite ant plaukų per visą jų ilgį. Tuomet apvyniokite plaukus maistine plėvele, apsukite galvą rankšluosčiu ir palikite pusvalandžiui. Vėliau išplaukite galvą švelniu šampūnu ir palepinkite balazmu.

► Kaukė lūžinėjantiems, išsausėjusiams plaukams

2 kiaušinio trynius sumaišykite su 1 valg. š. medaus iki vientisos konsistencijos. Į gautą masę įmaišykite 30 ml ricinos aliejaus (galite daugiau - priklausomai nuo plaukų ilgio) ir tuomet įtrinkite į plaukų šaknis. Galvos odą masažuokite 10-15 minučių, vėliau kaukę paskirstykite ant visų plaukų. Apvyniokite plaukus plėvele ir rankšluosčiu bei palaikykite taip 30 minučių. Šita kaukė puikiai matina, atstato pažeistą plaukų struktūrą, saugo nuo slinkimo. Naudokite ją 1-2 kartus per savaitę ir po mėnesio nustebsite, sulaukusios puikaus rezultato.

► Kaukė normaliems ir sausiems plaukams

100 ml kefyro sumaišykite su 2 valg. š. ricinos aliejaus ir gautą kaukę užtepkite ant plaukų. Kad pasiektumėte geriausio efekto, reikėtų apvynioti plėvele ir palaikyti šiltai apie valandą. Išplaukite šiltu vandeniu ir nedideliu kiekiu šampūno. Ši kaukė itin stiprina plaukų šaknis, atgaivina juos, suteikia gyvybės, saugo nuo lūžinėjimo ir slinkimo.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai