29-erių supermama augina 14 dukrų: „Gimdysiu, kol susilauksime sūnaus“

Trynukai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-18 21:00
Augustina Higuera tikrąja šio žodžio prasme gali būti vadinama supermama. Jai vos 29-eri, tačiau ji kartu su vyru augina net 14 dukrų.

Kaip rašoma mirror.co.uk, vos prieš porą mėnesių Augustina vyrui padovanojo jau trečią dvynukių porą. Kadangi šeimoje auga vien mergaitės, moteris neatsisako minties gimdyti tol, kol savo vyrui Jose (30 m.), padovanos sūnų.

„Mes abu labai norime berniuko ir būtume beprotiškai laimingi, todėl ir toliau stengiamės. Džiaugiuosi, būdama nėščia. Tai man niekada nekėlė didelių problemų ar streso. Mes esame apsupti mergaičių, todėl mano vyras Jose – mažuma. Augindama tiek daug mergaičių aš nesu tikra, ką daryčiau su sūnumi, tačiau žinau, kad būčiau palaiminta turėdama jį, o sūnus su Jose tikrai sukurs tvirtą ryšį. Tikiuosi, kad galėsiu jam tai suteikti. Neturiu limito vaikams – gimdysiu dar dešimt, jeigu tai reikš, kad kada nors susilauksiu sūnaus“, – tikina Augustina.

Kai Augustina pagimdė antrąsias dvynes Hailee ir Braelle, daktarai juokavo, jog ji greičiau laimės loterijoje, nei dar kartą patirs daugiavaisį nėštumą. Tačiau moteris dabar džiaugiasi jau trečiąja dvynių – Bella ir Isabella – pora.

Įsivaizduokite, kad darbo šiai šeimai tikrai netrūksta: nenustojanti veikti skalbyklė, 8 skirtingų patiekalų gaminimai, o į mokyklą reikia vaikus vežti su mikroautobusu. Vis dėlto moteris sako, kad į nieką nekeistų savo gyvenimo: „Žinoma, tam tikra prasme – tai chaosas su tiek mergaičių, tačiau aš visada norėjau būti mama. Kai buvau mažesnė, visada prižiūrėjau savo jaunesnius brolius ir seseris.“

Pirmą kartą moteris pastojo dar būdama paauglė, nuo savo vaikino Antonio. Kaip ji pasakoja – tos žinios ji buvo šokiruota, tačiau apie abortą nebuvo nė kalbos, kadangi Augustina tikinti.

Pirmoji jos dukra Belicia greitai buvo apsupta seserų Nyelli, 13, Lilianos, 12 ir Vanessos, 11. Augustina sako: „Mano vyresnės dukros buvo neplanuotos. O kiekvieną kartą pastojusi būdavau šokiruota. Išbandžiau daugybę kontracepcijos priemonių, tačiau jos visada nesuveikdavo, bet kai mano mergytės gimdavo, aš visada būdavau devintame danguje.“

Už septyniolikmečio Antonio Augustina ištekėjo būdama 15. Tačiau po ketvirtosios dukros Vanessos gimimo jų santykiai pašlijo. Kai Vanessai buvo keturi mėnesiai, vakarėlyje moteris sutiko dabartinį savo vyrą Jose ir ilgainiui jų šeima pasipildė dar dešimčia dukrų: Daniela, 9, Cilla, 7, Luzelena ir Marielena, 6, Analilia, 4 ir Aravelia, 2. Kai Araveliai buvo vos trys mėnesiai, Augustina pajuto, jog vėl laukiasi ir sako, kad nujautė, kad joje auga dvynukės: „Aš tiesiog nujaučiau tai ir buvau teisi.“

Taigi, gimus antrosioms dvynukėms moteris neilgai trukus ir vėl pasijautė nėščia ir savo vyrą nustebino dar dviem puikiomis dukromis, kurioms šiuo metu vos keli mėnesiai.

Šeimos nuotraukas galite pamatyti štai ČIA.

Augustina pasakoja, kad jos vyras dirba septynias dienas per savaitę, kad išlaikytų gausią šeimą, o ji pati tikina kol kas palauksianti, kol jauniausioms dukroms sueis ketveri, kad galėtų toliau stengtis susilaukti berniuko.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai