29-ąjį gimtadienį švenčiantis Saulius Baradinskas pakvietė į kūrybos vakarą: „Man tai labai svarbu“

Sauliaus Baradinsko kūrybos vakaras / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-19 21:20
Rugsėjo 19-ąją režisierius Saulius Baradinskas mini gražią sukaktį – 29-ąjį gimtadienį. Ir nors Sauliaus gimtadieninė tradicija iki šiol būdavo pabūti vienam ir apmąstyti prabėgusius metus bei nuveiktus darbus – šįkart jis nusprendė atšvęsti didelėje kompanijoje ir į kviestinį vakarėlį vienoje Vilniaus kavinių sukvietė ne tik draugus ir kolegas, bet ir savo kūrybos gerbėjus.

Visi norintieji patekti į šventę kavinėje „Elska Coffee“ galėjo įsigyti simbolinį bilietą ir taip paremti būsimą Sauliaus filmą.

„Labai smagu padaryti filmografijos vakarą ir tokiu būdu turėti savirefleksiją su pačiu savimi, su draugais ir kolegoms. Pagalvojau, kad mano gimtadienis galėtų tapti puikia kampanija lėšoms mano būsimam filmui rinkti. Man, kaip kūrėjui, labai svarbu savo ateities planus komunikuoti viešai. Man tai labai svarbu“, – kalbėjo Saulius.

Sauliaus Baradinsko kūrybos vakaras / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Sauliaus Baradinsko kūrybos vakaras / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

Ši idėja režisieriui gimė spontaniškai. Saulius prisipažino, kad savo gimtadienį paminėjo prieš porą savaičių prabėjęs maratoną. O tokia šventė – Sauliaus mintis, kurią jis seniai turėjo galvoje. „Labai smagu vieną kartą metuose pasimatyti su žmonėmis, su kuriais esu dirbęs ar tiesiog seniai matęsis. Manau, kad gimtadienis tam yra puiki proga“, – šypsojosi jis. 

Tokią didelę šventę gimtadienio proga Saulius rengia pirmą kartą. Režsierius atskleidė, kad jo gimtadieninės tradicijos – kur kas kuklesnės. Tądien jis tiesiog pakviesdavo save į pasimatymą ir tyliai apmąstydavo prabėgusius metus.

„Per gimtadienį aš pradedu naują savo etapą, o šįkart etapas – eiti kuo labiau išvien su savimi. Jaučiu, kad esu sinchronizacijoje su dabartimi. Per gimtadienį visada pabūnu su savo mintimis ir pergalvoju prabėgusius metus. Esu ateities planų apmąstymuose“, – kalbėjo S. Baradinskas. 

„Jaučiu, kaip subrendo mano kūnas. Ir mano pasaulėžiūra“, – tęsė jis ir pridėjo, kad vakarėlyje pristatys netrukus pasaulinę premjerą išvysiančio savo filmo anonsą, kuris netrukus debiutuos įvairiuose kino festivaliuose.

„Dabar esu naujame kūrybos etape“, – prisipažino jis. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai