29-ąjį gimtadienį švenčianti Kristina Ivanova sau linki kelionių ir kuria naujus verslo planus

Kristina Ivanova / Monika Gabijos Vainiutės nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-09-06 10:35
Grupės „Magnit“ lyderei, nuosavą grožio studiją turinčiai Kristinai Ivanovai antradienį suėjo 29-eri. Draugų skambučiai, žinutės, gėlės, sveikinimai – jau nuo pat ankstyvo ryto ji gyvena šventinėmis gimtadienio nuotaikomis.

„Pabudau 7 val. ryto, pažiūrėjau pro langą ir pagalvojau – kokia graži diena! Esu gimusi sekmadienį, o sako, kad sekmadienį gimsta Saulės vaikai. Kadangi oras šiandien puikus – su ta mintimi ir atsikėliau“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kristinos laukia intensyvi diena – į savo grožio studiją ji išskubėjo nešina tortu ir užkandžiais, čia iki pat vakaro ji laukia ją pasveikinti norinčių bičiulių. „Žmonės žino, kad mane ras ten. Todėl jei kas norėtų užsukti – mielai pasidalinsiu džiaugsmu drauge ir pavaišinsiu skanėstais“, – linksmai kalbėjo ji.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Tiesa, šias metais ji didelės puotos nekels, tai bus jaukus pasibuvimas su artimiausiais žmonėmis, draugais. „Galbūt kitais metais ką nors rimtesnio reiks paplanuoti, tuomet bus 30, apvalesnis skaičius“, – sakė Kristina.

Praėjusius metus ji atsimena vien šviesiomis spalvomis. Esą jie buvo labai gražūs, kupini įspūdžių ir malonių atradimų. „Pati pagalvojau, kad čia nutiko per tuos metus... Daug keliavome su studijos „Kristina“ kolektyvu, dalyvavome šukuosenų čempionate Paryžiuje, gerai praleidome laiką. Todėl linkėčiau sau daugiau kelionių. Ir asmeninių, tačiau tuo pačiu – ir darbinių. Per pastaruosius metus supratau, kad noriu rimtai dirbti su makiažais. Apskritai šią vasarą atidaviau darbui ir koncertams, todėl dabar labai noriu daugiau laiko rasti sau ir daugiau jo skirti kitiems“, – kalbėjo ji.

Kristina prasitarė turinti minčių ir apie naują verslą, tačiau kol kas tai neatvirauja, nenori nubaidyti sėkmės.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

29-eri metai jai daug ar mažai? „Visiškai nebijau tiksinčių metų. Su kiekvienais metais tie skaičiai tampa vis gražesni. Nebijau iššūkių, nebijau savęs ieškojimų, manau, kad viskas dar tik prasideda. Išgyvenu tokį etapą, kai susiduriu su daug naujų dalykų, o tuomet mažiausiai galvoju apie metus“, – pasakojo Kristina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Brangiausios dovanos: Kristinai Ivanovai – šuo, mamos pakabutis ir sužadėtuvių žiedas

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Prieš dvejus metus, 2014-ųjų rugsėjį, Kristinos ranką papuošė mylimojo Aleksandro Broko dovanotas sužadėtuvių žiedas. Pora apie asmeninius santykius niekuomet per daug neatviravo ir paklausti apie vestuves vis atsakydavo, jog tuoksis tuomet, kai pajus, kad laikas. Tačiau būti amžina sužadėtine turbūt irgi nesinori?

„Nespaudžiu nei savęs, nei kito žmogaus į jokius rėmus. Šeima man gyvenime užima labai svarbią vietą, o kada ji susiformuos, tai tik laiko klausimas“, – sakė Kristina.

Tiesa, dieną po gimtadienio paaiškėjo, kad Kristina ir Aleksandras pasuko skirtingais keliais, esą juos dabar sieja tik paprasta nuoširdi draugystė ir verslo santykiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristina Ivanova: „Skyrybos nebuvo audringos – mes likome draugais ir verslo partneriais“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai