29-ąjį gimtadienį mininti Eglė Straleckaitė: „Artėja gražiausi moters žydėjimo metai“

Eglė Straleckaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Profesionali šokėja, šokių mokytoja Eglė Straleckaitė gimtadienius švęsti mėgsta – neretai šia proga ji surengdavo didžiulius nepamirštamus vakarėlius. Visgi šiemet birželio 25-ąją 29 gimtadienį mininti šokėja jį sutinka ramiai – be trankaus vakarėlio, bet užtat su palaiminga ramybe širdyje.

„Kaip bebūtų keista, šiemet didelės šventės nedariau, nors esu už didžiules šventes ir savo gimtadienį tikrai mėgstu švęsti. Nusprendžiau, kad šiemet apsieisiu be didelio šventimo – pilnai užtenka to, kad pasveikino artimiausieji bei bičiuliai: sulaukiau labai daug laiškų, gėlių, gražių sveikinimų, tad tuo ir džiaugiuosi“, – Žmonės.lt sako E.Straleckaitė.

Pozityvumu tiesiog spindinti charizmatiškoji šokėja neslepia – per gimtadienius mėgsta sulaukti dovanų. 

„Galbūt pasirodysiu savimyla, bet dovanas aš mėgstu. Tos dovanos man svarbu ne iš materialios pusės, o kaip ženklas, ar žmogus žino, ką aš mėgstu, ko aš noriu, o gal net ir tai, kokių gėlių man geriau nedovanoti. Tai yra sentimentalu ir kuo toliau, tuo daugiau man pradeda reikšti sentimentai“, – mintimis dalijasi ji. 

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.

Eglė atvirauja, kad gimimo dieną artimieji tikrai pasistengė ją nudžiuginti, tad visą dieną nuo jos veido nedingo šypsena. 

„Draugas padovanojo tokių dovanų, apie kurias ilgai svajoju, o ir brolis su šeima pasveikino, tėveliai su dovanomis visada pataiko tiesiai į dešimtuką... Esu pati laimingiausia, kad turiu tokį artimą ryšį su šeima“, – šypsosi pašnekovė. 

Gausybe gimtadieninių sveikinimų E.Straleckaitę apipylė ir trejų metų dukrelė Vakarė. Šokėja juokiasi, kad mergaitei mamos gimimo diena ne mažiau svarbi, nei jos pačios.

„Vakarė yra tikras džiaugsmas ir ji kuria tą šventinę nuotaiką. Ji jau mėnesį laiko man aiškina: „Mama, per gimtadienį aš tau kai ką padovanosiu“. Piešinukus neša iš darželio, iš šaldytuvo ištraukusi varškės sūrelį sako: „Mamyte, čia tau dovanų“. Ji vis stengiasi stebinti. Nežinau, kiek ji tai supranta, bet dainuoti mamytei „Su gimimo diena“ jai yra smagiausias dalykas“, – džiaugiasi E.Straleckaitė. 

Eglė Straleckaitė/ Germantės Venskaitienės nuotr.

Žvelgiant į E.Straleckaitės šeimą, tikriausiai neįmanoma nesižavėti jų artumu ir santykių šiltumu. Pašnekovė neslepia, kad gimimo dienos proga ji nepamiršta pasveikinti ir savo tėvų. Ne išimtis ir šįkart.

„Mano gimtadienis, visų pirma, yra tėvų šventė, nes pati turiu dukrytę ir suprantu, kad aš čia ne prie ko. Atėjau į šį pasaulį ir viskas“, – nusijuokia Eglė. 

Paklausus, kokia itin šiltų santykių su artimaisiais paslaptis, E.Straleckaitė nė kiek nesusimąsčiusi atšauna – jų šeimoje, kaip ir visose kitose, būna visko, tačiau svarbiausia yra pagarba ir meilė. 

„Tikrai neslėpsiu, mes esame lyg itališko kraujo turinti šeima, nes ir pasipykstame, ir pasiginčijame, bet jokiu būdu nenutolstame vienas nuo kito. Susitinkame ir vėl viskas būna gerai. Mes vieni kitų griebiamės ir kai būna blogai, ir kai būna gerai. Stengiamės ir vakarienes kartu planuotis, ir savaitgalius. Šeima mums yra prioritetas“, – sako E.Straleckaitė.

Eglė Straleckaitė/Tomo Janulevičiaus nuotr.

Ramybę šeimoje randanti Eglė atvirauja, jog praėję metai, kaip ir daugeliui, jai buvo sunkūs. Visgi į ateitį šokėja žiūri optimistiškai. 

„Aš tikrai nesu išimtis, praėję metai man tikrai buvo sunkūs, pilni nerimo dėl ateities, kupini nusivylimų. Aš turėjau labai daug planų tiems metams, bet ne visi jie išsipildė. Tikiuosi, kad ateinančiais viskas išsipildys, nebus jokių kliūčių“, – pozityvo neslepia ji.  

29-ąjį gimtadienį pasitikusi Eglė šypsosi, jog artėjantis trisdešimtmetis jos nė kiek negąsdina. Moteris įsitikinusi – priešaky tik dar gražesni gyvenimo metai.

„Kai man buvo 19-ka ir visi sveikindami sakydavo: „Su paskutiniu „nioliktu“, tai aš jautriai reagavau ir buvo labai liūdna, o dabar visai neliūdna. Aišku, gal todėl, kad niekas per daug ir nesako, kad tuoj tas trisdešimtmetis, – juokiasi ji. – Bet tikrai nejaučiu baimės, nes turiu daug gražių planų ateityje ir taip ir norisi viso to laukti. Tikiu, kad artėja gražiausi moters žydėjimo metai, tai tikiuosi, kad dar pražysiu.“

Eglė Straleckaitė / R.Živelienės ir L.Petronienės nuotr.

O ko E.Straleckaitė palinkėtų pati sau? Pasak šokėjos, šiuo metu norisi, kad kai kurie dalykai gyvenime nesikeistų. 

„Gaunu nemažai žinučių su sveikinimais, kuriuos labai smagu skaityti. Pastebėjau, kad daug kas rašo, jog išlikčiau tokia pozityvi ir besišypsanti. Tačiau bėgant metams, aš pati pastebiu, jog vis dažniau būnu susiraukusi, pikta ar rimta, tad labai norėčiau, kad iš manęs dažniau sklistų šiluma ir ta šypsena, tas džiaugsmas, tas juokas. Labai linkiu sau nepamesti šypsenos ir netgi susigrąžinti ją dažniau“, –  pokalbį užbaigia E.Straleckaitė. 

Eglės Straleckaitės fotosesija (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau