28-ąjį gimtadienį Gintarė Gurevičiūtė atšvęs Balio saloje plaukiodama prabangia jachta

Gintarė Gurevičiūtė / LNK nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-10-20 11:13
Televizijos laidų vedėja ir projekto „Šokiai ant ledo“ nugalėtoja Gintarė Gurevičiūtė spalio 20-ąją švenčia 28-ąjį gimtadienį. Žmonės.lt kalbinta mergina patikino, kad nuotaika – nuostabi. O ir džiaugtis iš tiesų yra kuo – jau netrukus Gintarė sės į lėktuvą ir dviems savaitėms išskris pailsėti į Aziją.

„Turiu tris savaites atostogų, todėl su drauge, kuri gyvena Australijoje, kalbėjomės per skaipą ir visiškai spontaniškai nutarėme, kad reikia susitikti! Pradėjome svarstyti, kur galėtume tai padaryti: iš pradžių galvojome apie Singapūrą – parašėme jame gyvenančiam draugui, o šis parašė, kad kaip tik tuo metu organizuoja pasiplaukiojimą su jachta aplink Balio karantus!“ – Žmonės.lt neslėpdama didžiulio džiaugsmo dėl laukiančios smagios kelionės sakė G.Gurevičiūtė.

Gintarę ir jos draugę, žinoma, pakvietė prisijungti įspūdingai kelionei su jachta, o merginos tokio viliojančio pasiūlymo neatsisakė.  Visi susitiks Balyje, kuriame praleis savaitę, o tada trauks į Singapūrą, kuriame lauks dar viena poilsio savaitė.

Nors Singapūre Gintarė jau buvusi, Balyje lankysis pirmąkart, todėl jau prieš sėsdama į lėktuvą netvėrė džiaugsmu. „Štai tokią nerealią gimtadienio dovaną sau pasidovanojau! Labai džiaugiuosi savo sprendimu!“ – šypsojosi ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina patikino, kad draugai, su kuriais leis atostogas, labai aktyvūs ir įdomūs žmonės, todėl, tikėtina, kad įspūdžiai bus nepamirštami.

„Visa kompanija – labai aktyvūs, sportiški žmonės, todėl laukia aktyvus poilsis: nardysime, plaukiosime, visko labai daug veiksime! Vaizdai ten fantastiški! Manau, kad tai bus pats įspūdingiausias gimtadienis mano gyvenime“, – svarstė Gintarė.

„Jau seniai buvau Azijoje, nes po pastarojo karto, kuomet patyriau kojos traumą, ilgą laiką keliavau tik po Europą, todėl labai nekantrauju“, – pridūrė pašnekovė.

Gimtadienis – džiugi diena

G.Gurevičiūtė patikino, kad nėra iš tų žmonių, kurie ignoruotų savo gimtadienį, o ir liūdėti, anot merginos, juk tikrai nėra dėl ko.

„Man patinka gimtadieniai, o kodėl jie turėtų nepatikti? Aš vis dar esu jauna, manęs bėgantys metai tikrai negąsdina, todėl gimtadienius švenčiu. Niekada nedarau didelių vakarėlių, bet visąlaik paminiu – namuose tikrai neužsidarau ir neverkiu, kokia aš nelaiminga ir kaip aš senstu“, – juokiasi ji.

Pasiteiravus, ko sau palinkėtų gimtadienio proga, G.Gurevičiūtė ilgai nesvarstė. „Praėję metai buvo labai turiningi, buvo pasiekta daug rezultatų – labai jais džiaugiuosi. Tikiuosi, kad ateinantys metai bus ne prastesni, o dar geresni. Norisi, kad prisiminus praėjusius metus suprastum, kad tikrai nešvaistei laiko veltui, kad yra ką atsiminti. Na, šio gimtadienio pradžia jau daug žadanti... “ – šypteli.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama