28-ąjį gimtadienį Anna Mois atšvęs rusišku stiliumi – su degtine, raudonaisiais ikrais ir naminiais koldūnais

Anna Mois / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-03 18:19
Jei reikėtų pirštu bakstelėti į ekstravagantiškiausią ir kūrybingiausią pramogų pasaulio moterį – skrybėlininkė Anna Mois būtų viena jų. Ketvirtadienį savo 28-ąjį gimtadienį švenčianti Anna patikino, kad linksmintis ji mėgstanti išradingai, todėl šį kartą savo svečiams surengs didelį, storą ir rusišką gimtadienį.

„Aš visuomet vadovaujuosi posakiu: „Jei švęsti, tai švęsti“. O savo gimtadienius aš stengiuosi atšvęsti kuo išskirtiniau. Nematau prasmės kviesti draugus į restoraną, pasėdėti, išgerti vyno, pavalgyti ir išsiskirstyti. Aš noriu, kad gimtadienis būtų šventė ne tik man, bet ir mano draugams“, – portalui Žmonės.lt pasakojo skrybėlaičių dizainerė.

Anna patikino, kad savo gimimo šventę ji pradėjo švęsti dar vakar, viešėdama Rusijos sostinėje Maskvoje. O šiandien dar vienus prabėgusius metus ji pažymės su kitais, ją sveikinti panorusiais draugais. Tačiau didysis vakarėlis vis tik įvyks penktadienį, dizainerės namuose. Jame susirinkę svečiai galės paragauti naminio maisto ir įsijausti į vakarui parinktą temą – rusiška klasika.

„Sugalvojau padaryti visiškai rusišką vakarėlį, kurio aprangos kodas – rusiška klasika. Žinoma, kiekvienas ją įsivaizduoja savaip. Tačiau, mano nuomone, tai turėtų būti kažkas iš kailio. Žinote, aš ir pati pradėjau kurti kailines kepures ir aksesuarus. Taigi, dalis mano draugių turi mano kurtas skrybėlaites ir ateis pasidabinusios jomis“, – vakarėlį probėgšmais nupasakojo Anna.

Tačiau kur kas labiau intriguoja Anos sugalvotos vakarėlio vaišės – blynų tortas ir naminiai koldūnai. „Aš visai neseniai užsisakiau, kad meistrai man namuose pastatytų pečių, kuriame šiuo metu viską ir kepu. Savo vakarėliui tikrai pati iškepsiu duonos. O ir šiaip nesamdysiu jokio virėjo, nes nematau prasmės. Nusprendžiau, kad per mano gimtadienį stalus papuoš mano gamintas, naminis maistas. Aš pati prigaminau koldūnų ir su bulvėmis, ir su mėsa. Pastaruosius valgydami svečiai užsigers degtinyte ir užkąs raudonaisiais ikrais. Vakarėlyje dalyvausiantys žmonės to dar nežino, bet, manau, kad jiems mano užmanymas itin patiks. Tiesa, pamaniau, kad visiems jau atsibodo saldus tortas ir nusprendžiau, kad per mano gimtadienį jį pakeis naminiai blynai, taip pat įdaryti ikrais“, – gardumynus vardino ji.

Prakalbus apie dovanas, kurias Anna gavo gimtadienio proga, dizainerė profesionaliai išsisuko sakydama: „Geriausia dovana man – baltais marškiniais pasidabinęs vyras, rankose laikantis sniego baltumo rožes. Taip aš įsivaizduoju tikrą vyrą, kuris žino, ko reikia tikrai moteriai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai