27-erių medicinos studentė už 2 mln. litų pardavė savo nekaltybę

Moters kūnas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-09 11:25
Po Elizabeth Raine pseudonimu pasislėpusi 27-erių medicinos studentė savo nekaltybę parduoti nusprendė, nes neturėjo pinigų savo studijoms apmokėti.

Savo tinklalapyje save charizmatiška ir patrauklia mergina pristačiusi Elizabeth nekaltybės aukcioną paskelbė dar balandžio mėnesį. Nuo tada vyrų, norinčių praleisti naktį su nekalta mergina vis daugėjo, tad ir statymai sulig kiekviena diena kilo.

Trečiadienio vakarą aukcionas baigėsi, o Elizabeth Raine už savo nekaltybę turėtų gauti 801 tūkst. JAV dolerių (beveik 2 mln. litų), rašo elitedaily.com.

Čia derėtų pasveikinti vyriškį su pseudonimu „Bidder 27“, kuris yra pasiruošęs pakloti šią įspūdingo dydžio sumą.

Tačiau, kaip rašo au.ibtimes.com, dabar teigiama, kad nuodėmingojo aukciono sąlygos gali ir nebūti įvykdytos, kadangi mergina nusprendė susitelkti į savo mokslus... Dabar Elizabeth aiškina, kad vis dar turi tam tikras vertybes ir įsitikinimus apie nekaltybę, prostituciją ir teisę elgtis taip, kaip ji nori. Tačiau mokslai ir studijos jai visada bus pirmoje vietoje (o taip buvo visą gyvenimą).

„Aš daugiau nebegalvoju apie aukcioną ir tai buvo labai lengvas sprendimas“, – teigia mergina. 

Ji nusprendė neatskleisti žmogaus, pasiūliusio didžiausią sumą aukcione, tapatybės. Susidomėjusieji buvo iš viso pasaulio – Japonijos, Australijos, Didžiosios Britanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Elizabeth nėra vienintelė mergina pasaulyje, pardavinėjusi savo nekaltybę. Tarkime, Natalie Dylan už tai 2009 metais norėjo gauti daugiau kaip 3 milijonus dolerių, o iš Brazilijos kilęs modelis Catarina Migliorini daugiau kaip 700 tūkstančių dolerių... Ar tai jau tampa nauja, šiurpą keliančią mada? Tiesa, neišku, kuo iš tikrųjų baigėsi tokie nekaltybės pardavinėjimo sandoriai ir kaip jaučiasi merginos, viešai atskleidusios savo tapatybes.

Elizabeth Raine nuotrauką pasižiūrėti galite čia.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai