26-tąjį gimtadienį atšventęs J. Bieberis: „Mano žmona yra geriausia gimtadienio dovana“

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-02 09:00
Sekmadienį vienas populiariausių muzikos pasaulio numylėtinių Justinas Bieberis atšventė savo 26-tąjį gimtadienį. Dainininkas gimtadienį paminėjo kartu su savo žmona modeliu Hailey Baldwin (23) bei socialiniuose tinkluose pasidalijo šventės akimirkomis.

Jau šeštadienį pradėdami švęsti dainininko 26-ąjį gimtadienį, pora kartu leidosi vakarieniauti į „Pecorino“ italų restoraną Los Andžele. J. Bieberis savo gimtadienį sutiko apsirengęs įprastai, vilkėdamas pilką megztinį ir kelnes.

Pora vakarieniavo kartu, be jokių pašalinių žmonių ir tik vėliau vakare apsilankė populiariame „Delilah“ naktiniame klube su draugais.

„Justinas ir Hailey visą vakarą vienas kito nepaleido. Jis nuolat ją apkabindavo ir atrodė labai laimingas, kad praleido gimtadienį su savo žmona", – portalui „People" pasakojo neatskleistas šaltinis.

Remiantis keliais gerbėjų paskyrose paskelbtais vaizdo įrašais, vakarėlio metu J. Bieberis paėmė mikrofoną ir savo žmonai sudainavo naują dainą pavadinimu „E.T.A.“

Dainininkas tą vakarą savo socialinių tinklų paskyroje „Instagram" pasidalino nuotrauka, kurioje pora bučiuojasi. „Tavo mano gimtadienio dovana“, – rašė J. Bieberis.

View this post on Instagram

Your my birthday gift bubba

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Naujausi straipsniai