26-ojo gimtadienio proga Justė Zinkevičiūtė lepinosi svarbiausius metų darbus žyminčiais keksiukais

Justė Zinkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-06 20:30
26-ąjį gimtadienį aktorė Justė Zinkevičiūtė sutiko gimtojoje Nidoje, su šeima. O kaip kitaip, jei jau šitaip sutapo, kad gimtadienis ir Velykos – tą pačią dieną? J.Zinkevičiūtei toks sutapimas nutiko jau mažų mažiausiai antrąkart, bet, kaip pati sako, dėl to nemaištauja – vis tiek smagu ir gera.

Gimtadienio dieną Žmonės.lt kalbinta J.Zinkevičiūtė neslėpė gerų emocijų: priėmusi sveikinimus su džiaugsmu pasakojo apie savo 26-ąją šventę. Pasirodo, gimtadienį švęsti aktorė pradėjo dar išvakarėse.

„Vidurnaktį sulaukiau didžiulės staigmenos – draugai pasveikino, 26 kartus kilnojo viršun. Seniai taip bebuvo. Sakiau jiems, kad juk šventė pirmadienį, o jie – ne, jau dvylikta!“ – juokėsi J.Zinkevičiūtė. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

O pirmadienį vis varstomos jos namų durys – nuolat kas užbėga pasveikinti, torto paragauti. Iš Nidos kilusi J.Zinkevičiūtė tikina, kad miestelyje taip – visai normalu: visi čia vieni pas kitus savi jaučiasi, ir jai tai labai patinka. 

Rimtesnis pasibuvimas su artimaisiais ir didesniu draugų būriu J.Zinkevičiūtės laukė vakare – tada visi skaniai pavakarieniavo. O aktorė svečius pavaišino keksiukais. Šie – ypatingi: „Kiekvienas keksiukas žymi po vieną darbą, kurį nudirbau per šiuos metus. Vienas keksiukas, pavyzdžiui, už serialą „Meilė ir mėnulis“, kitas – už spektaklį, trečias – už filmą, kuris dar tik pasirodys...“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ką Justė šįmet gavo dovanų? „Pirmiausia, labai daug gėlių. Kadangi jas labai mėgstu, tai labai džiaugiuosi. O šiaip dovanos – ir sielai, ir kūnui, ir grožiui“, - šypsosi. 

Paklausta, ką galvoja apie Velykų ir gimtadienio datų sutapimą, J.Zinkevičiūtė tikino tuo neitin besidžiaugianti, bet ką jau čia – nieko baisaus: „Šįmet aš nemaištauju – juk antroji Velykų diena, nieko tokio. Taip man būna – tas ratas vis sukasi, tai kartais „pataiko“, kad gimtadienis su Velykomis sutaptų. Tada reikia išgyventi, pasistengti nesusipainioti.“

Kieksyk šventės jau yra taip sutapusios, J.Zinkevičiūtė, žinoma, tiksliai nepamena, bet tikina, kad tai – mažiausiai antras kartas. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Ar daug metų yra 26-eri? „Labai gerai. Nenorėčiau vėl būti 20-ies, nenorėčiau ir būti vyresnė. Man atrodo, kad tai, kas vyksta dabar, yra labai gerai. Aš labai džiaugiuosi, su džiaugsmu priimu kiekvieną akimirką“, - šypsosi aktorė. 

O paklausta, ko sau palinkėtų, perdėm ilgai nesvarsto: „Kad kiekvieno žmogaus, kuris yra mano gyvenime, akyse matyčiau tikrumą. Kad žmonės, kurie mane supa, būtų tikri. Noriu, kad jie būtų nesuvaidinti. Žinoma, tikiuosi ir toliau sulaukti įdomių, įtraukiančių vaidmenų, projektų. Tiesą sakant, net turiu aktorių, su kuriais norėčiau suvaidinti, sąrašą... Labai norėčiau, kad tos svajonės išsipildytų.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai