26-ąjį gimtadienį švenčiančią Moniką Račiūnaitę pradžiugino vyro ir sūnaus staigmenos

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-22 15:14
Atsibusti nuo mylimo vaiko bučinio, pasimėgauti pusryčiais lovoje, džiaugtis šiltais draugų palinkėjimais… Būtent taip modelis Monika Račiūnaitė pasitinka šiandieną – balandžio 22-ąją jai sukako 26-eri.

„Jaučiuosi nuostabiai! Jau nuo vidurnakčio gaunu gausybę sveikinimų ir gražių palinkėjimų! Aleksandras taip pat lepina jau nuo pat ryto – gavau pusryčius į lovą, pasimėgavimą grožio procedūromis“, – Žmonės.lt sakė puikiai nusiteikusi M.Račiūnaitė.

Pustrečių metų sūnus Mykolas Monikai gimtadienio proga iš pat ryto „įteikė“ bučinį. „Gerai nuteikė visai dienai“, – juokėsi pašnekovė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vakare ji kartu su vyru ir artimiausiais draugais eis kur nors į miestą jaukiai pavakarieniauti ir kiek pasilinksminti. „Pati gimtadienių tikrai nesureikšminu, bet draugai tikrai neleidžia, kad jis taip tyliai praeitų“, – šypteli Monika.

Galiu drąsiai sakyti, kad esu labai laiminga...

Paklausta, kokias mintis jai kelia jau 26-asis gimtadienis, mergina teigė, kad bėgančių metų nebijo ir kiekvienas gyvenimo tarpsnis jai atrodo įdomus ir vertingas.

„Man kiekvieni metai atrodo turintys savo žavesio, todėl tikrai nesijaudinu, kad jie bėga – į gimtadienį žiūriu pozityviai“, – patikina ji. O kaip gali būti kitaip? Juk būtent per gimtadienį pasijunta, kiek turi gerų draugų ir artimųjų, kurie tavęs nepamiršta, sveikina, apkabina. Džiaugiuosi, kad juos visus turiu, kad sukūriau savo pačios šeimą – galiu drąsiai sakyti, kad esu labai laiminga...“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai