26-ąjį gimtadienį Greta Lebedeva mini be sužadėtinio Aleksandro: „Be jo švęsti visai nesinori“

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-08 07:57
Atlikėja Greta Lebedeva spalio 8-ąją švenčia 26-ąjį gimtadienį. Žodis „švenčia“, kaip juokėsi pati Greta, šiai dienai gal nelabai tinkąs, mat diena darbinga, šventimo nebus, o jos sužadėtinio Aleksandro Kazakevičiaus nėra šalia.

„Be savo vyruko švęsti visai nenoriu, be to, daug darbų, todėl diena gana įprasta. Aišku, ji džiugesnė, nes gaunu labai daug sveikinimų“, – Žmonės.lt sakė gimtadienio kaltininkė.

Greta pasakojo, kad taip jau susidėliojo aplinkybės, jog šis gimtadienis – ramus ir be jokių planų, mat jos sužadėtinis Aleksandras Kazakevičius darbo reikalais išvykęs į Vokietiją, o daryti vakarėlio be jo mergina teigė nenorėjusi.

Tiesa, penktadienio vakarą, prieš savaitgalį, Greta su bičiulėmis planuoja mergaitiškai pavakaroti kur nors mieste, galbūt eis pašokti į naktinį klubą.

„Širdyje aš, kaip ir turbūt daugelis, jaučiuosi jaunesnė, negu rodo skaičius mano dokumentuose. Bėgant metams didžiausias pokytis  – tai jausmas, kaip su laiku keičiasi vertybės, persidėlioja prioritetai. Kartais pasvarstau, o kas bus svarbu ir labiausiai rūpės, kai būsiu trisdešimties?“ – šypsojosi Greta.

Igno Vanago nuotr.
Igno Vanago nuotr.

Pamatai būsimai šeimai

Pasiteiravus, kokių ji turinti tikslų ateinantiems metams, pašnekovė teigė, kad jau kurį laiką kartu su antrąja puse deda pamatus naujam puslapiui – šeimos sukūrimui ir jos būsimai gerovei.

„Tikslų ir svajonių turiu daug. Šiuo metu mano tikslas – viską susitvarkyti, susidėlioti pagrindus šeimai, kurią ateityje sukursime. Intensyviai dirbame šiuo klausimu, todėl bent jau kol kas net nebelieka laiko galvoti apie gimtadienius“, – teigė ji.

Ar norėtų sau kažko palinkėti, gal yra slaptas noras, kurį sugalvos pūsdama gimtadienio žvakutes? „Kaip sakoma, tobulumui ribų nėra, todėl yra ką nuveikti dar gyvenime, tačiau, tiesą sakant, net nežinau, ko žūtbūt norėčiau. Nors kartais žmonės mėgsta burbėti, kad tas ar anas blogai, dažnu atveju jiems iš tiesų nieko netrūksta. Kartais žmonės problemų tiesiog prisigalvoja, todėl drąsiai galiu teigti – man viskas gerai. Žingsnis po žingsnio kuriuosi savo gyvenimą, planuoju šeimą ir jaučiuosi laiminga“, – nusišypso gimtadienio kaltininkė.

Igno Vanago nuotr.
Igno Vanago nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai