25-ąjį gimtadienį švenčianti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: „Norėčiau antro vaikelio, kodėl gi ne“

Ąžuolas ir Ineta Žvaguliai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-09 15:23
Atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė trečiadienį, kovo 9 dieną, švenčia 25-ąjį gimtadienį. Tiesa, jubiliejų audringai ji atšventė praėjusį penktadienį, tad gimtadienio dieną praleis ramiai.

Žmonės.lt I.Puzaraitė-Žvagulienė pasakojo, kad praėjusį penktadienį susirinko gausus būrys svečių paminėti jos jubiliejaus. Gimtadienis prasidėjo vėlai, mat Inetai prieš tai dar teko koncertuoti. 

„Kadangi gimtadienį atšvenčiau praėjusį savaitgalį, tai šiandien jau nebešvęsiu. Nebent minimaliai. Penktadienį buvo susirinkę visi draugai, artimieji, šeima, tėvai. Žodžiu, pavakarojome. Penktadienį dar ir koncertavau, todėl šventė prasidėjo vėliau“, – pasakojo I.Puzaraitė-Žvagulienė. Ineta šiuo metu koncertuoja su seserimi Irūna Puzaraite ir aktoriumi Mariumi Jampolskiu.

Atlikėja paatviravo, kad praėję metai buvo kupini ypatingų įvykių ir džiaugsmo.

I.Puzaraitė-Žvagulienė 2015-ųjų pavasarį susituokė su Ąžuolu Žvaguliu, o vasarą susilaukė dukters Barboros. Atlikėja tikisi, kad prasidėję nauji jos metai atneš tokių pačių staigmenų. 

„Praėjusius metus vertinu labai gerai ir tikiuosi, kad ateinantys metai man bus tokie pat geri. Net nežinau, ko tikėtis, nes praeiti metai buvo kupini džiaugsmo. Manau, norėčiau kažko panašaus. Norėčiau antro vaikelio, kodėl gi ne“, – kalbėjo I.Puzaraitė-Žvagulienė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vestuvių liudininke tapusi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė: „Prisiminiau mūsų su Ąžuolu akimirką“

Ineta teigė, kad 25-ojo gimtadienio proga gavo gausybę praktiškų dovanų, kuriomis labai džiaugiasi. 

„Gavau labai daug ir labai naudingų dovanų. Neprašiau vokelių, man patinka tikros dovanos. Patalynė, plaukų lyginimo žnyplės, darbo kalendorius, knygos, kuprinė, skrybėlė... Visokių dalykų gavau, kuriuos nusipirkčiau ir pati, bet šiuo metu man jų labai reikėjo, todėl dovanomis esu patenkinta. Praktiškos dovanos visada geriausios“, – juokėsi Ineta. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai