25-ąjį gimtadienį švenčiančio krepšininko Jono Valančiūno išvaizdos pokyčiai

Jonas Valančiūnas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors gegužės 6 d. krepšininkui Jonui Valančiūnui sukanka 25 metai, sportininko šlovė ir pasiekimai kuria žymiai brandesnio asmens įspūdį.

Jo gerbėjai tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Kanadoje seka trumpai žaismingai JV vadinamo krepšininko pasiekimus aikštelėje, kurioje šiuo metu jis kovoja už Toronto „Raptors“ ekipą.

Kai kurie gerbėjai itin aistirngi, pavyzdžiui, Rygoje gyvenantys, lietuviško kraujo turintys broliai Nauris ir Normundas Maciai savo kūną yra papuošę Jono Valančiūno parašo tatuiruote.Smalsu ir lietuvio gaunami honorarai – praėjusiais metais Jonas Valančiūnas uždirbo 14, 3 milijono JAV dolerių.

Vieno ryškiausių Lietuvos krepšinio lyderių netrukus laukia vasaros atostogos, kurių, tikimasi, jis grįš į tėvišką su savo gražuole žmona Egle Valančiūniene ir vienerių metų sūnumi Jonu.

„Lietuvoje yra visada gera, nes čia namai. O Amerika – iš dalies irgi tapo namais, mes pusę laiko praleidžiame ten, tai jau adaptavomės“, – portalui Žmonės.lt yra sakiusi Eglė Valančiūnienė.

Krepšininko Jono Valančiūno gyvenimo akimirkos (34 nuotr.)
+28
Jono ir Eglės Valančiūnų bažnytinė santuoka Šiluvoje (64 nuotr.)
+58

Skaitykite daugiau