„24 valandų“ žurnalistei kaktą praskėlusiam ukmergiškiui teismas skyrė 24 val. viešųjų darbų

Donata Baltrušaitytė-Laisva / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-16 16:30
Ukmergės rajono teismas už tai, kad filmavimo metu užpuolė ir sužalojo LNK laidos „24 valandos“ redaktorę Donatą Baltrušaitytę-Laisvą, ukmergiškiui Raimondui Urbonavičiui skyrė baudą – nemokamai atidirbti 24 valandas viešųjų darbų.

„Sveikinu teismo sprendimą, nors jis gal ir per švelnus. Nežinau, ar nuolat girtaujančiam žmogui tai bus pamoka, bet bus pamoka kitiems, kurie kelia ranką prieš žurnalistus. Šiuo atveju tikiuosi, kad bent visuomenė turės naudos iš jo darbo“, – teismo sprendimą komentavo Donata Baltrušaitytė.

Į pirmuosius laidos filmavimus išsiruošusi laidos redaktorė Donata grįžo sužalota, girtas laidos pašnekovas žurnalistei praskėlė kaktą. 

Laidą „24 valandos“ išsikvietė Veronika, kuri maldavo padėti jos seseriai Valerijai, gyvenančiai Ukmergės rajone. Veronikos sesuo Valerija jau dešimt metų kenčia ir smurtą, ir užgauliojimus savo sūnaus, kuris nuolat išgėrinėja...

Stop kadras
Stop kadras

Pakalbinusi Veroniką, laidos kūrybinė nuvyko pas Valeriją ir jos sūnų Raimondą. Atvykę į namus, jį jau rado girtą. Jis užsipuolė atvykusią laidos „24 valandos“ komandą.

„Kai prasidėjo konfliktas buvome namo viduje, labai išsigandau, nes ten pilna peilių, tad skubiai išėjome į kiemą. Tačiau nuo to ramiau nepasidarė. Rankoje gniaužtą žiebtuvėlį jis sviedė ir pataikė man į kaktą. Pajutau, kad bėga kraujas“, – įvykį prisiminė Donata.  

Stop kadras
Stop kadras

Žurnalistė nieko nelaukdama iškvietė policiją ir parašė pareiškimą dėl sužalojimo. Vyras buvo sulaikytas, jam nustatytas 3,2 promilių girtumas. R.Urbonavičius jau yra baustas policijos ne kartą. 

Žmonės.lt
Temos:
LNK Aktualu

Naujausi straipsniai