24 val. per parą, 7 dienas per savaitę pasiekiamas menas – misija įmanoma

Lietuviško meno platformos kūriniai
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-10-22 11:14
2007-aisiais įkurta Lietuviško meno platforma „Paveikslai.lt“ pristato kelis šimtus pripažintų, o taip pat šiuolaikinių jaunųjų, tapytojų, grafikų, kurių meno darbus 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę galima apžiūrėti virtualioje – www.paveikslai.lt – galerijoje.

Nors mėgautis menu neišeinant iš namų patogu, tačiau dailininkų kūrinius pamatyti galima ir dvejose fizinėse galerijose, įsikūrusiose Vilniuje (Polocko g. 1) ir Kaune (Vytauto pr. 60 (kampas su Laisvės al. 7), kuriose kiekvienas meno mylėtojas galerijos komandos bus sutiktas svetingai ir palydėtas į atradimų ir netikėtumų kupiną meno pasaulį.

O išsirinkus tą vienintelį paveikslą, galerija, dar prieš įsigyjant, sudarys sąlygas jį „pasimatuoti“ – pristatys tiesiai į namus, kuriuose bus galima apsispręsti, ar tikrai tai tas meno darbas, be kurio namai atrodo tuštesni.

Lietuviško meno platformos kūriniai
Lietuviško meno platformos kūriniai

„Paveikslai.lt“ atradus įkvepiantį kūrinį, čia bus galima išsirinkti ir jo unikalumą pabrėžiančius rėmus. Visgi, jei įsigytas paveikslas nepapildys interjero stiliaus, nesukurs jame malonios atmosferos, galima pasinaudoti unikalia, galerijos teikiama, paslauga – 30-ties dienų grąžinimo garantija.

Profesionali, ilgametės patirties meno verslui srityje turinti „Paveikslai.lt“ komanda padės išsirinkti meno darbą ir verslo dovanai bei pasirūpins, kad, autentiškumo sertifikatu patvirtintas, tapybos ar grafikos kūrinys būtų saugiai pristatytas į bet kurią pasaulio šalį.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai