24-ąjį gimtadienį švenčiančiai Monikai Šedžiuvienei gyvenimas jau įteikė didžiausią dovaną – sūnų

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-25 10:49
Balandžio 25-ąją Monika Šedžiuvienė švenčia gimtadienį. Jai suėjo 24-eri.

Nuo pat ryto ją užplūdo draugų ir bičiulių sveikinimai, namuose vis daugėja gėlių.

„Man, kaip Kvietkutei, gėlių nebus per daug, visos jos yra gražios. Mėgstu ir rožes, ir tulpes, ir lauko gėles, patinka eustomos“, – dar seniau yra sakiusi Monika.

Ji visuomet vertina parodytą artimų žmonių dėmesį, kuris, pasak jos, daug vertingesnis už materialias dovanas. Nors jų irgi netrūksta.

Tačiau bene didžiausia dovana ji šiandien laiko prieš mėnesį gimusį sūnų Gabrielių. Ilgai planuotas kūdikis šiandien jai teikia daugiausia džiaugsmo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kol jos bendraamžės gyvena studentišką gyvenimą, Monika iš jo ima maksimumą. Scena, koncertai su popžvaigždėmis, žinomumas, vestuvės, šeima, vaikas – jauna moteris nesnaudžia. Esą jei ko nors trokšti, jei tiki savimi, o jausmai tikri – koks skirtumas, anksčiau ar vėliau viską pradėti.

Pastarieji metai jai buvo itin spalvingi. Su Andriumi Šedžiumi žiedus prieš trejus metus sumainiusi moteris pernai vasarą atsidūrė ant skyrybų slenksčio. Tuomet pora net buvo pridavusi dokumentus teismui. Galiausiai persigalvojo ir iš naujo nėrė į santykius – po poros mėnesių pasklido žinia, kad Monika – laukiasi.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tokių metų tokį vyrą gauti – svajonė. Nieko nesigailiu. Reikia gailėtis to, ko nepadarei, o gailėtis, ką padarei, būtų mažų mažiausiai kvaila“, – dar neseniai sakė perpus už vyrą jaunesnė M.Šedžiuvienė.

Šeimos pagausėjimo Šedžiai sulaukė kovo 20-ąją. Motinyste besidžiaugianti Monika, rodos, iš naujo pražydo. O ir pati sako, jaučiasi brandesnė, šeimyniškesnė.

Daugiau Monikos gyvenimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šedžiuvienė džiaugiasi motinyste: pasidalijo pirma nuotrauka su sūnumi

Andrius Šedžius pakeitė gyvenimo būdą ir stebina išvaizdos pokyčiais: į sporto klubą – 5.30 val. ryto

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai