24-ąjį gimtadienį Ieva Stasiulevičiūtė šventė tiesioginiame „Chorų karų“ eteryje

„ŠarkA“ ir Vilniaus „Šachmatinis choras“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-03 22:40
Sekmadienį „Chorų karuose“ tvyrojusią įtampą viena iš „Šachmatinio choro“ generolių Ieva Stasiulevičiūtė glaistė šventine atmosfera – merginai kovo 3-ąją suėjo 24-eri, o gimtadienį ji paminėjo tiesioginiame „Chorų karų“ eteryje.

Daugiau apie iškritimo vakarą „Chorų karuose“ skaitykite čia.

Šventinį vakarą merginai papuošė puikūs komisijos narių įvertinimai ir saldžiausios liaupsės jos chorui. Tiesiai į sceną gerbėjai jai nešė dovanas ir gėles. Vis dėlto pati mergina Žmonės.lt pripažino, kad daug minčių nuosavai šventei šiandien taip ir neskyrė – jaudulys dėl choro pasirodymo viską užgožė.

Tiesioginiame eteryje per savo gimtadienį I.Stasiulevičiūtė lankėsi pirmąkart – dar niekad jo nešventė taip viešai. O ir vėliau vakarėlio neplanuoja. „Žinote, turiu tiek darbų, kad didžiausia dovana man dabar yra miegas. O išsimiegojus vėl darbai – nauji pasiruošimai pasirodymams, darbas su choru“, – šypsodamasi sakė ji.

Vis dėlto I.Stasiulevičiūtei malonu žinoti, kad tiek artimų žmonių ją supa – visus juos iš naujo prisimena per gimtadienį. „Sulaukiau labai daug sveikinimų, dėl to labai šilta, kad tiek žmonių rūpinasi, prisimena. Malonu, kai prisimena ir seni draugai – tai džiugina“, – tikino mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai