23-ąjį gimtadienį Viktorija Siegel atšventė Rygoje

Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-18 12:36
Verslininko Danieliaus Bunkaus sužadėtinė, prekės ženklo „Woman's Label“ įkūrėja Viktorija Siegel lapkričio 17-ąją atšventė 23-ąjį gimtadienį. Švęsti ypatingos progos pora išvyko į Rygą.

Prabangi šventinė vakarienė buvo surengta restorane „Vincents“, kur Viktorija ir Danielius skanavo pačių įvairiausių patiekalų, taip pat ir austrių.

Vakarienės metu Viktorija pasidabino maža juoda suknele. Klasikinio silueto suknelė buvo dekoruota kutais, kurie suteikė Viktorijos įvaizdžiui saikingos prabangos. Drabužis puikiai tiko tiek vakarienei restorane, tiek apsilankymui tapybos darbų parodoje.

#birthdayevening #birthdayday #birthdaygirl ????????

A post shared by Viktorija Siegel (@siegel.777) on

Viktorija geriausią gimtadienio dovaną jau gavo – šiuo metu ji laukiasi pirmagimio. Būsima mamytė pastaraisiais mėnesiais tiesiog švyti. Žinoma, prie to prisideda ir Danielius, negailintis dėmesio mylimajai.

Socialiniuose tinkluose V.Siegel juokavo, kad jos gimtadienio nepamiršo ne tik artimieji, bet ir jos šunelis.

„Šiandien nuo pat ryto jaučiuosi ypatingai... Jau nuo vaikystės gimimo diena man yra labai smagi šventė, kuri sukelia tiek teigiamų emocijų! Sulaukiu labai daug sveikinimų iš Jūsų, gražių palinkėjimų, šią dieną mane supa artimi ir mylimi žmonės!!! Labiausiai nustebino mano draugelis Bruniukas, kuris irgi nepamiršo mano šventės ir pasveikino mane!“ – penktadienį džiaugėsi Viktorija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai