22-ąjį gimtadienį švenčianti Monika Linkytė: „Svarbu ne amžius, o tai, kas širdyje“

Monika Linkytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-03 12:07
Antradienį dainininkė Monika Linkytė švenčia 22-ąjį gimtadienį. Tiesa, šventę bičiuliams ir artimiesiems ji iškėlė kiek anksčiau – savaitgalį. Bendraudama su Žmonės.lt atlikėja džiaugėsi dar vienais puikiai prabėgusiais metais ir tikino sau linkinti dar daugiau sėkmės.

Šventę savo gimtadienio proga šeimynai ir bičiuliams M.Linkytė surengė dar sekmadienį – pakvietė jaukiai pasėdėti drauge ir pasidžiaugti kompanija. „Labai norėjau, kad mano gimtadienyje dalyvautų ir tėvai, todėl tikrąją dieną, vidury savaitės, visų sukviesti nebūtų pavykę (M.Linkytės šeima gyvena Gargžduose, – aut.past.). Kitomis dienomis – pilna reikalų, koncertų... Todėl sekmadienis buvo pati geriausia diena, kai visi mano mylimi žmonės galėjo dalyvauti“, – Žmonės.lt sakė M.Linkytė. 

Monika tikino, kad šįmet šeimos dalyvavimas gimtadienio minėjime jai buvo ypatingai svarbus. „Dalyvaudamas tokiame šou kaip „Lietuvos balsas“ supranti, kokia svarbi žmogui yra šeima. Ten reikia palaikyti gerą emocinę būklę, o tai vienareikšmiškai gali padaryti tik šeimos nariai. Šįmet man jie buvo ypatingai svarbūs, todėl norėjau, kad būtų kartu“, – sakė ji. 

Dainininkės teigimu, didžiausia dovana jai – tai, kad visi noriai dalyvavo šventėje, dalinosi sveikinimais ir linkėjimais. Tačiau ir materialių dovanų sulaukė: „Labiau vertinu nematerialius dalykus. Tačiau gavau daug gėlių, balionų, stalo žaidimų, pakabukų, gražių užrašų... Daug gerų dalykų!“

Metai buvo puikūs

Monika neslepia: gimtadienis jai – dviprasmiška šventė. Rodos, džiaugiesi, bet kartu ir šiek tiek nesmagu. „Liūdėt neliūdėjau, tačiau kiekvieni ateinantys metai nėra labai džiuginantis dalykas. Vis dėlto svarbu ne amžius, o tai, kas širdyje“, – juokiasi atlikėja. 

M.Linkytė mano, kad gimtadienis – tas laikas, kai gali permąstyti praėjusius metus ir padaryti išvadas. „Aš džiaugiuosi praėjusiais metais – nuo pat 21-ojo gimtadienio ėmė vykti daug teigiamų dalykų. Vos atšventusi išvykau į Azerbaidžaną, kur dalyvavau dainų konkurse ir laimėjau pirmą vietą, liepą sužinojau, kad įstojau mokytis teisės, vėliau su drauge išvykome į kelionę – aplankėme Angliją, tada prasidėjo „Lietuvos balsas“, kuris, neslėpsiu, buvo vienas reikšmingiausių įvykių mano gyvenime, vėliau – „Eurovizijos“ atranka, kur man labai neprastai sekėsi. Nors ten ir neužėmiau pirmos vietos, man daug davė pasiruošimas, dalyvavimas“, – svarsto ji.

Paklausta, ar turi gimtadieninių papročių, dainininkė tikina ypatingų tradicijų nesilaikanti, tačiau jau kelerius metus iš eilės stengiasi gimtadienį paminėti kukliai, kartais – lauke, ant pievos. 

Ko M.Linkytė palinkėtų sau 22-ojo gimtadienio proga? „Neprarasti ryžto, būti dar jausmingesnei. Laikau save perfekcioniste, todėl linkėčiau būti sau dar geresnei ir draugiškesnei, labiau parodyti, kaip visus myliu, daugiau stengtis ne tik muzikiniame kelyje, bet ir moksluose. Linkiu sau, kad sektųsi!“ – šypsosi dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai