2016-ųjų šukuosenos: kasos ir kuodai, garbanos ir glotnūs plaukai

Constance Wu, Kendal Jenner, Rita Ora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-24 10:50
Gana ilgai ant podiumų, žurnalų puslapiuose ir gatvėse karaliavo natūraliai banguotos arba garbanotos šukuosenos. Ši mada niekur nedingo, tačiau atsirado daug alternatyvų. Pristatome kelias, iš kurių tikrai rasite, ką sau pritaikyti.

Glotnūs tiesūs plaukai

Tiesūs, glotnūs, spindintys plaukai šiais metais bus itin geidžiami.

Tiesūs, glotnūs, spindintys plaukai šiais metais itin geidžiami. Tokią šukuoseną mielai renkasi ir ryškiausios žvaigždės, ir mados namai, tokie kaip „Pucci“, „Blumarine“, Donna Karan“, „Christian Dior“, „Christopher Kane“, „Balmain“ ir kt.

Plaukai ištiesinami žnyplėmis arba apvaliu šepečiu ir džiovintuvu ir suglotninami serumu arba aliejuku. Dienai tiks įprastas tiesių plaukų variantas, o vakarui – atgal sušukuoti arba standžiai surišti plaukai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kasos, kasos!

Kalbame ne tik apie paprastą kaselę, bet ir apie šedevrą ant galvos. Tik jei tris valandas praleidote darydamasi šukuoseną, to neturi matytis. Kasų gali būti įvairių: tiks ir lankelį primenanti aplink galvą supinta kasa; galite susipinti šone kasą, o priekyje paleisti kelias sruogeles; puikiai tiks patobulintas arklio uodegelės variantas, kai vietoje gumutės iš plaukų tiesiog suformuojamas mazgas; taip pat visos „eglutės“, „žuvies uodegos“ ir kiti plaukų pynimo būdai. Idėjų semkitės iš „Tome“, „John Richmond“ ir , aišku, žvaigždžių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žavus kuodukas

Lengviausia padaryti kuodą rišant plaukus į arklio uodegėlę ir neištraukiant iš gumelės visų plaukų. Stumtelkite kuodą šiek tiek į priekį, kad atsilaisvintų ir atrodytų kaip nerūpestingai surištas. Tiek glotnūs, tiek išsitaršę kuodai kelinti metai neužleidžia pozicijų.

Aukštai surišti atrodo jaunatviškai ir žaismingai, o žemai – subtiliau, tinka ir į vakarėlį, ir į darbą. Gražūs kuodai buvo suformuoti modeliams, pristačiusiems „Ninna Ricci“, „Wes Gordon“, „Zac Posen“ kolekcijas.

 
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Stambios natūralios garbanos

Kai sakome stambios, ir turime omenyje stambias. Garbanos krinta ant veido, garbanoti gali būti ir kirpčiai. Jei iš prigimties nesate garbanės, griebkite suktukus arba žnyples. 20 minučių, šiek tiek standžių putų, ir šukuosena baigta. Svarbu, kad atrodytų kuo natūraliau. Puikus pavyzdys – „Tommy Hilfiger“ kolekcijos pristatymo garbanės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kirpčiukai

Mada tokia liberali ir ekspresyvi, kad leidžia vakarui užsidėti peruką arba permesti plaukus į priekį kaip kirpčius.

Mada tokia liberali ir ekspresyvi, kad jei tik norisi, leidžia vakarui užsidėti peruką arba permesti plaukus į priekį taip, kad atrodytų, tarsi turite kirpčius.

Kirpčiai dabar labai madingi, tiek tiesūs, ilgi, tiek trumpi, tiek iškarpyti, tiek sušukuoti ant šono.

„Alexander Wang“, „Prada“, „Giorgio Armani“, „Acne“ – kirpčių ant podiumo matėme daug. Gatvėje ar ant raudonojo kilimo – taip pat. Jei kadaise nešiojote ir jums tiko, galbūt metas prie to grįžti?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai