2008-ųjų „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosian – atvirai apie grožio konkurso žalą ir emocinį dugną

Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-18 12:00
Žaviosios Gabrielės Martirosian šiandien pilna visur – savaitgalį galima išvysti ekrane didžiųjų TV šou scenoje, atvykus į renginį – pamatyti kaip vedėją, o važiuojant automobiliu jos balsas skamba iš radijo studijos. Gabrielės gyvenimo aprašyme –  ir dar vienas itin svarbus įrašas. 2008 metais ji pelnė „Mis Lietuvos“ titulą.

Kalbėdama apie „Mis Lietuva“ karūną LNK laidoje „Bus visko“, moteris prisipažino: „Konkursas padarė žalą mano emociniam kūnui, įskiepijo nepasitikėjimą savimi ir įdėjo „aš nepakankama“ etiketę. Niekas man jos neužklijavo, aš pati sau užsiklijavau. Ir su tuo gyvenau daug metų, kol turbūt pasiekiau emocinį dugną ir jaučiausi nebeturinti gebėjimų daryti nieko“. 

Laidos metu moteris prisiminė savo modelio karjeros pradžią ir tėvų sprendimą savo 16 metų dukterį išleisti dirbti į Japoniją.

„Vyko diskusija tarp mamos ir tėčio, ar mane iš viso reikėtų leisti. Juk turėsiu mokytis eksternu, gal mokslai nukentės? Mano tėtis buvo prieš, mama už. Ir gerai pamenu mamos klausimą, kurį uždavė tėčiui: „Ar tu jai gali pažadėti, kad suteiksi galimybę gyventi Japonijoje ir ten dirbti? Jeigu gali suteikti tokią galimybę, tada ji nevyks“. Suprantam, ką jis atsakė – niekas niekada negali suteikti tokios atsakomybės ir prisiimti tokio pažado, kad štai aš tave galėsiu išleisti, apmokėti ir tu būsi ten.“ 

Gabrielė Martirosian 2009-aisiais, perduoda savo karūną naujai tituluotai gražuolei / Šarūno Mažeikos nuotr.
Gabrielė Martirosian 2009-aisiais, perduoda savo karūną naujai tituluotai gražuolei / Šarūno Mažeikos nuotr.
Gabrielė Martirosianaitė/Gretos Skaraitienės nuotr.
Gabrielė Martirosianaitė/Gretos Skaraitienės nuotr.

Gabrielė laidoje „Bus visko“ prabilo ir apie darbą tiesioginiame eteryje bei ekstremalias situacijas, kurios nutinka.

„Mano kolega yra pasakęs, kad tik ekstremaliose situacijose pats įsitikini savo profesionalumu. Nes mes galim užmigti –  viską aš žinau, viską aš moku. Tačiau štai, dovanėlė, pasitikrink! O tų ekstremalių situacijų tikrai būna. Yra ir atlikėja nukritusi nuo scenos, ir mikrofonai neveikę, ir gumą reikėjo tempti. Yra tekę prieš pat transliaciją išgirsti, kad scenarijaus nėra.“

G.Martirosian paatviravo ir apie santykius su Dakaro lenktynininku Vaidotu Žala. Paklausta, kaip jautėsi, kuomet sekė Vaidoto kelionę Dakaro dykuma, ji pirmą kartą viešai prabilo apie santykius.

Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Gretos Skaraitienės ir BNS foto nuotr.
Gabrielė Martirosian ir Vaidotas Žala / Gretos Skaraitienės ir BNS foto nuotr.

„Akivaizdu, kad susidūrė skirtingi pasauliai, iš pažiūros gal net nesuderinami. Bet gyvenime taip nutinka, kad detalės, kurios, rodos, niekada nesusidės kartu, tiesiog susijungia taip, lyg ir turėjo būti.  Šis atradimas be galo žavus ir mane labai nustebino. Manau, kad tikrai bus daugiau žilų plaukų po šių lenktynių. Man atrodo, kad manyje yra tokie normalūs žmogiški jausmai, jautriai gražios emocijos. Turbūt kiekvienas jeigu save pastatytų į tokią situaciją, jaustųsi taip, kaip aš jaučiuosi. Ir neramu, ir rūpi – visa emocijų paletė”.

Interviu su Gabriele Martirosian – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama