200 dolerių jaunuoliui Vilniuje atidavęs milijonierius Aaronas Perezas sužinojo nemalonią naujieną

Aaronas ir laimėtojas Karolis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-25 13:21
Penktadienio naktį į Lietuvą atskridęs milijonierius iš Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) Aaronas Perezas buvo sugalvojęs smagų žaidimą. Pirmam jį sutikusiam ir nusifotografavusiame mūsų šalyje jis buvo pažadėjęs premiją. Paaiškėjo milijonieriaus gaudynių žaidimo nugalėtojas, kuriam atiteko 200 dolerių.

Juo tapo jaunuolis iš Vilniaus vardu Karolis. Perskaitęs informaciją Lietuvos žiniasklaidoje apie skelbiamą atrakciją, jis nepatingėjo atvykti iki Vilniaus oro uosto. Preliminarų laiką, kada A.Perezas leisis Lietuvoje, jam padėjo sužinoti socialiniai tinklalapiai. Juose Aaronas ir kartu su juo į mūsų šalį atvykęs dainininkas Mattas Grace‘as paliko užuominų, kuriose buvo galima suprasti, kad jiedu į Vilnių skrenda iš Maskvos.

Beje, Vilniaus oro uoste buvo daugiau žmonių, susigundžiusių šiuo amerikiečio paskelbtu žaidimu. Ten laukė apie 20 merginų ir vaikinų, kurie norėjo piniginio prizo iš milijonieriaus. Tačiau pirmam įsiamžinti su A.Perezu pavyko būtent Karoliui.

Tiesa, nors po skrydžio jaunasis milijonierius buvo puikiai nusiteikęs, nuotaiką jam sugadino netikėta naujiena.

Paaiškėjo, kad kažkur pasimetė jo lagaminas. Į Lietuvą amerikietis skrido iš Los Andželo per Maskvą. Vėliau Vilniaus oro uosto darbuotojai patikino, kad lagaminas dingo Rusijos sostinėje.

„Nebūtų nieko blogo, tačiau šeštadienį per pietus man numatyta fotosesija vienam Lietuvos žurnalui, o lagamine liko mano visi kostiumai, batai ir laisvalaikio drabužiai. Labai tikėjausi, kad lagaminą iš Maskvos į Vilnių atgabens šeštadienio rytą, bet rytinis skrydis iš Rusijos sostinės į Vilnių esą buvo atšauktas, todėl geriausiu atveju savo daiktus anksčiausiai atgausiu šeštadienio vakarą. Dėl šios priežasties teko keisti šios dienos planus“, – Žmonės.lt sakė Aaronas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai