20 dalykų, kurių nežinojote apie „Seksą ir miestą“

Serialas „Seksas ir miestas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-21 21:00
Pirmoji šio serialo serija pasirodė 1998-aisiais, tad nesunku suskaičiuoti, kad iki solidaus 20-ies metų jubiliejaus liko ne tiek ir daug. Beje, seriale išsakytos mintis apie moteriškumą, santykius ir seksualumą ir dabar atrastų savo pasekėjų.

Ką ir bekalbėti apie stiliaus ir mados viražus... Ar tobulus batelius, dėl kurių „maniakė“ Carrie Bradshow buvo pasiryžusi bet kam. Taigi, manote, kad viską žinote apie šį serialą? Pasitikrinkite.

 1. Carrie sijonėlis, kuris figūruoja serialo pradžioje, buvo išties geras pirkinys. Rožinis pūstas sijonas tekainavo 5 dolerius.
 2. Pagrindinė serialo „Seksas ir miestas“ veikėja turėjo būti brunetė, tačiau prodiuseriai persigalvojo likus vos 24 valandoms iki serialo pradžios.
 3. Cynthia Nixon, dar žinoma raudonplaukės Mirandos vardu, iš tikrųjų yra blondinė.
 4. Kim Cattral reikėjo įtikinti imtis šio vaidmens. Ji atsisakė net du kartus.
 5. Po to, kai Carrie ir Miranda gavo keksiukus iš „Magnolia Bakery“, įstaiga tapo tokia populiari, kad teko samdytis apsaugos darbuotojus.
 6. Willie Garsonas, kuris vaidino Stanfordą, su Sarah Jessica Parker buvo susitikęs aklame pasimatyme dar prieš prasidedant šou. Jie išliko gerais draugais.
 7. Per visą serialo gyvavimo istorija visos keturios veikėjos nė karto neapsirengė tų pačių drabužių.
 8. Ar žinojote, kad mados ikonai Victoriai Beckham buvo pasiūlyta filmuotis šiame seriale, kad ji galėtų vaidinti pati save? Deja, ji atsisakė, nes buvo ture su „Spice Girls“.
 9. O štai Matthew McConaughey savo vaidmenį gavo per plauką, kadangi iš tikrųjų jis buvo skirtas Alecui Baldwinui, kuris jo atsisakė. Beje, kaip ir George'as Clooney bei Warrenas Beaty.
 10. 5 sezonas turėjo vos 8 serijas, nes Sarah Jessica Parker laukėsi.
 11. Aideno (aktoriaus Johno Corbetto) šuo buvo taip išsigandęs aktoriaus, kad jam teko surasti kitą šunį, kuris tiktų vaidmeniui.
 12. Carrie paklausė 92 klausimų per visą serialo laikotarpį.
 13. Galutinis epizodas buvo nufilmuotas trečiadienį, o eteryje pasirodė sekmadienį!
 14. Epizode, prieš Carrie paliekant Niujorką ir išsikraustant į Paryžių, ji uždavė paskutinį klausimą: „Gal man laikas nustoti klausinėti?“
 15. Misteris Šaunusis buvo įkvėptas vieno iš Candace Bushnell (knygos autorės) buvusiųjų vaikinų.
  Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Chrisas Nothas filme „Seksas ir miestas“
  Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Chrisas Nothas filme „Seksas ir miestas“

 16. 2012-aisias metais Carrie butas buvo parduotas už 9,65 milijonus dolerių.
 17. Misterio Šauniojo žmona Natasha visuomet vilkėjo baltai – šios spalvos drabužiai išreiškė jos asmenybę – paprastą ir gana nuobodžią.
 18. Knyga „Love Letters of Great Men“, kurią Carrie pasiskolino iš bibliotekos, tuo metu net neegzistavo. Tačiau paklausa buvo tokia didelė, kad vėliau ji buvo iš tikrųjų publikuota.
 19. Visi kokteiliai buvo netikri. Kaip teigia aktoriai, jie visuomet gerdavo gazuotą vandenį su spanguolių sultimis (garsusis kokteilis „Cosmopolitan“), nealkoholinį imbierinį alų (šampanas) arba vynuogių sultis (vynas).
 20. Jokio nuogumo! Sarah Jessica Parker net lovoje būdavo su liemenėle ir tai buvo įrašyta jos kontrakte. Aktorė tiesiog nebuvo patenkinta nuogomis scenomis ir nenorėjo demonstruoti nuogo kūno.
  Kadras iš filmo/Filmas „Seksas ir miestas 2“
  Kadras iš filmo/Filmas „Seksas ir miestas 2“
  Kadras iš filmo/Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis ir Sarah Jessica Parker filme „Seksas ir miestas“
  Kadras iš filmo/Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis ir Sarah Jessica Parker filme „Seksas ir miestas“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai