2 metrų Brazilijos modelis ruošiasi tapti aukščiausia nuotaka pasaulyje

Moters kojos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-14 11:46
Kai sutinkate tikrąją meilę, nei ūgis, nei svoris nebeturi reikšmės. Tai įrodo ne vienas spaudos aprašytas atvejis. O štai šis – taip pat vertas dėmesio.
Elisany da Cruz Silva vadinama aukščiausia mergina Brazilijoje, kadangi jos ūgis siekia 2,06 (kai kur rašoma 2,03) metro. Tiesa, jos vaikinas Francinaldo da Silva Carvalho, su kuriuo ji susitikinėja daugiau kaip trejus metus, yra kur kas žemesnis: jo ūgis yra 1,62 m.
 
Kaip matome, ganėtinai nemažas poros ūgių skirtumas, vaikinui nesutrukdė priklupti ant vieno kelio romantiško pasivaikščiojimo paplūdimyje metu, ir ištarti žodžius, kurie pavergė merginos širdį... 
 
Porelė jau metus gyvena nedideliame name Brazilijos miestelyje Salinopolyje. Beje, jie tikisi artimiausiu metu sulaukti ir šeimos pagausėjimo. 18-metė mergina taip trokšta kūdikio, kad yra pasiryžusi net įsivaikinti, jeigu negalės pastoti. Ji baiminasi, jog nesusilauks mažylių todėl, kad ją kamuoja gigantizmas, išsivystęs dėl auglio. Visgi dėmesį prikaustanti porelė, atrodo, ruošiasi gyventi ilgai ir laimingai.
 
Išdidus jaunikis Francinaldo prisipažįsta, kad visuomet svajojo šalia savęs matyti aukštą moterį, ir, atrodo, kad jo svajonės tikrai išsipildė! Jie itin rimtai ruošiasi jungtuvėms: „Norime, kad viskas būtų idealu. Tai didi diena, todėl turime skirti nemažai laiko pasiruošimui,“ – sakė būsimieji jaunavedžiai. 
 
Pora susipažino, kai Elisany buvo 16 metų, tačiau iš pradžių aukščiausia paauglė pasaulyje rimtai į vaikiną nežiūrėjo. Tačiau jausmai – permainingas dalykas. O jaunikis neįtikėtinai didžiuojasi savo gražuole nuotaka. 
 
 
Ji24.lt

Naujausi straipsniai