„2 Barus“ palikęs Žygis prisipažino, ką su Gabija veikė duše: „Mums galima, nes esame pora“

Realybės šou "2 barai" akimirkos / Karolio Bakūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 14:16
Po vakar įvykusios realybės šou „2 Barai‘ išlikimo kovos projektą paliko net du dalyviai – profesionali boksininkė Lina ir merginų numylėtinis gražuoliukas Žygis. Vos savaitę projekte išbuvęs vienas praėjusių metų lyderių per trumpą laiką spėjo daug nuveikti – ne tik pamokė kitus šou barmenus, bet ir slapčia duše leido laiką su savo mylimąja Gabija.

Žygio ir Gabijos romantiški nuotykiai buvo kone labiausiai praėjusią savaitę aptarinėjama tema. Pora kartu užsidarė duše, kur pro užuolaidas kameroms vaizdo užfiksuoti nepavyksta, bet patalpoje įrengti mikrofonai užfiksavo kiek dviprasmiškus garsus. Vakar abu dalyviai tikino – duše jie apžiūrinėjo prausimosi priemones.

„Ten tikrai daug tų dušo žėlė, vienas perskaitai, eini į kitą dušą. Mes juk čia neturime ką skaityti, jokių žurnalų, tai galvojam, bent taip išsimokslinsim“, – neslėpdamas šypsenos kalbėjo Žygis. Jam pritarė ir juoką vos galėjusi sutramdyti Gabija.

Nors vakar vykusioje tiesioginėje transliacijoje Žygis ir Gabija kaip įmanydami vengė prisipažinti, ar iš tiesų atsidavė nevaldomai aistrai ir mylėjosi duše, šiandienos „2 Barų“ dienoraštyje žiūrovai galės išvysti dar neparodytus kadrus.

Paaiškėjo, kad porelė duše kartu lankėsi ne kartą, o užfiksuoti kadrai atskleidžia daugiau nei jiedu norėtų. Tačiau šių įvykių vakar su šou atsisveikinęs Žygis nebeslepia – tikina, kad jiedu su Gabija yra pora, todėl tai – visiškai normalu.

Šiandien žiūrovai taip pat išvys ir kitus svarbius įvykius – dalyvių emocijas iš šou pasitraukus net dviem barmenams ir į Oksaną vėl nutaikytas kitų dalyvių apkalbas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai