„2 barų“ nugalėtojas, kovotojas Julius Mocka Trakų pilyje treniravo Elitą Citovičiūtę: žiūrėkite klipą

Julius Mocka (dešinėje), Elita Citovičiūtė (trečia iš dešinės) / Dano Danulio Macijausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-09 19:14
TV projekto „2 barai“ nugalėtojas, MuayThai kovotojas Julius Mocka kartu su modeliu Elita Citovičiūte bei dar dviem merginomis nusifilmavo klipe apie aktyvų gyvenimo būdą ir sportą netradicinėje aplinkoje.

Klipe – dronu nufilmuoti nuostabūs Vilniaus miesto dangoraižių, Galvės ežero ir Trakų pilies vaizdai iš paukščio skrydžio. Čia pačioje pilyje vyko sporto treniruotė, kurioje merginos mokėsi boksuotis, o galiausiai atsipalaidavo plaukiodamos jachta.

Žiūrėkite vaizdo klipą, kurį įamžino operatorius ir fotografas Danas Danulis Macijauskas​.

Klipo idėjos autorius Aleksandras Trakšelis tikino, kad jei viskas bus gerai, ir toliau kurs vaizdo klipus apie aktyvų laisvalaikį netikėčiausiose vietose.

Kaip kilo tokia idėja?

Internete labai populiarūs filmukai, kuriuose įdomūs žmonės keliauja po pasaulį ir ekstremaliai leidžia laiką. Tokie filmukai sulaukia milijoninių peržiūrų, apie juos žmonės plačiai kalba, pavyzdžiui, kaip Jay Alvarrez.

Pamanėme, kad mes, lietuvaičiai, galime padaryti dar įdomiau – galime ir čia rasti labai talentingų ir įdomių asmenybių. Pasiūlėme vienam sporto aprangų gamintojui remti mūsų klipų gamybą: sutarėme padaryti bandomąją versiją ir jei ji sulauks sėkmės, jie sutiks investuoti į visą seriją video klipų apie sportą ir laisvalaikį kvapą gniaužiančiose erdvėse.

Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.

Dabar neturėdami biudžeto surinkome idėja patikėjusių talentingų profesionalų komandą ir ją įgyvendinome. Norėjome sukurti ne nugludintą ir realybės neatitinkantį reklaminį klipą, bet nuoširdų ir spalvingą vaizdo įrašą, kuris įkvėptų tūkstančius žmonių džiaugtis gamtos grožiu ir gyventi aktyvų gyvenimo būdą.

Šiuo bandomuoju klipu norime surinkti pusę milijono peržiūrų. Vos prieš keletą dienų paskelbtas „Facebook“ socialiniame tinkle, vaizdo įrašas jau sulaukė 215 tūkstančių peržiūrų. Taigi, mums labai trūksta dar šiek tiek daugiau.

Jau turime nuostabių idėjų kitiems filmukams, planuojame filmuoti įvairiuose pasaulio kampeliuose, kviesime žinomus Lietuvos žmones, kuriems netrūksta talento ne tik pozuoti ar vaidinti prieš kameras, bet ir tuos, kurie gali pasiryžti labai ekstremaliam veiksmui: jeigu klipe bėgsime – tai nuo tigrų, jei plauksime – nuo ryklių, jei šoksime – tai nuo aukšto skardžio, jei juokausime – tai ir kiekvienas žiūrovas šypsosis“, – tikino Aleksandras.

Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.

Klipe, apsuptas gražių merginų, filmavosi ir TV projekto „2 barai“ nugalėtojas, „KOK Fights“ turnyrų pasaulio čempionas, kovotojas Julius Mocka.

Juliau, kokie tavo įspūdžiai iš treniruotės su žaviomis merginomis?

„Kartais mergaites reikėjo šiek tiek pavaikyti, nes vis dėlto nejuokauti susirinkome, o sportuoti. Tačiau visos sportiškos, viena iš jų yra net Lietuvos karate čempionė, tokių špagatų, kaip ji daro, aš pats nemoku. Treniruoti tokias žavias merginas, aišku, būtų svajonių darbas“, – juokavo Julius.

Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.

Jeigu jūsų komandos kurtas klipas gaus rėmimą, kurioje šalyje norėtumėte filmuotis?

Kiekvieno kovotojo svajonė treniruotis yra Tailandas, kur suvažiuoja daugybė gerų kovotojų iš viso pasaulio, su jais būtų galima dalintis patirtimi. O po sunkios treniruotės nusifilmuoti paplūdimyje, žinoma, būtų geriausias poilsis.

Klipe taip pat filmavosi modelis, „Mis Publika“ nugalėtoja Elita Citovičiūtė.

Ar jums patiko filmuotis tokiame projekte?

„Filmuotis buvo daugiau nuotykis nei darbas. Komanda buvo labai draugiška, visi nuolat juokavome, tik ir galvojome, ką čia dar linksmo ir įdomaus nufilmuoti“, – kalbėjo mergina.

Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.

Jeigu jūsų komandai pasiseks ir turėsite galimybę keliauti į Tailandą, ar nepabijotum nušokti nuo skardžio, plaukioti su rykliais bei atlikti kitas ekstremalias užduotis?

„Man tai būtų ne pirmas kartas, jau esu šokinėjus... O jei tektų su rykliais plaukiot, tai ką jau darysi, juk paprastų, neįdomių filmukų niekas nežiųrės“, – juokavo Elita.

Be to, klipe nusifilmavo ir Lietuvos karate čempionė Ieva Kozlovaitė, modelis Ieva Kėvalaitytė, bušido kovotojas Matas Stebuliauskas su drauge Karolina Braškyte.​

Dano Danulio Macijausko nuotr.
Dano Danulio Macijausko nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai