„2 Barų“ išlikimo kovą pralaimėjusi Gabija lieja ašaras: „Tikrai maniau, kad laimėsiu“

Gabija iš projekto "2 barai" / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-21 13:38
Vakar tiesiogiai iš pajūrio vykusi karščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova kai kuriems dalyviams buvo negailestinga – su teise laimėti pagrindinį prizą atsisveikino net trys barmenai. Kol pergalę vos tūkstančio balsų persvara išplėšęs Martinas galėjo džiaugtis pelnytu triumfu, savo jėgomis nuoširdžiai tikėjusi Gabija liejo liūdesio ašaras.

Šiandien, pirmadienį, realybės šou „2 Barai“ dienoraštyje žiūrovai išvys ne tik dalyvių emocijas po kol kas įtempčiausios išlikimo kovos, po kurios su galimybe laimėti žvaigždės kontraktą turėjo atsisveikinti Aivaras, Ieva ir Gabija, bet ir išgirs apie pikantiškus praėjusios savaitės įvykius.

Projekto pradžioje ypatingą dėmesį vienas kitam rodę Meda ir Martinas buvo nuolat tai poruojami, tai išskiriami, tačiau pora neabejotinai iki šiol vienas kitam simpatizuoja. Tiesa, nors pastaruoju metu jų santykiai buvo atšalę, filmavimo kameros vėl užfiksavo meilius prisilietimus.

Praėjusios savaitės pabaigoje Martinas vėl pradėjo rodyti dėmesį Medai. Tačiau šie jaukūs apsikabinimai ir prisilietimai naktį kai kuriems gali pasirodyti įtartini – galbūt rodydamas dėmesį merginai Martinas stengėsi išvengti karštosios kėdės?

Šiandienos „2 Barų“ dienoraštyje taip pat vėl liesis ašaros. Šįkart ašarojo Gabija, kuriai vakarykštis pralaimėjimas buvo itin skaudus – mergina tikėjo pergale. „Tikrai maniau, kad laimėsiu“, – liūdesio neslėpė viena iš lyderių laikyta Gabija.

Galbūt liūdesį merginai padės numalšinti naujieji projekto dalyviai – svečio teisėmis į šou sugrįžę Vaida ir Irmantas. Projekto kūrėjai atskleidžia, kad jiedu sugrįžo ne šiaip sau – turi slaptą misiją, kuri kol kas laikoma paslaptyje.

Ar Martino dėmesys Medai – tik triukas siekiant išvengti karštosios kėdės ir pakelti savo reitingus? Galbūt šįkart tarp jų išties užgimė romantiški jausmai? Kodėl taip jautriai į pralaimėjimą sureagavo Gabija? Kokia yra slapta Vaidos ir Irmanto misija? Apie visa tai – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba keturi bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais ir sekmadieniais per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai