„2 Barai“ išlikimo kovoje keturi dalyviai varžysis dėl vietos pusfinalyje

Projekto „2 Barai“ akimirkos / Karolio Bakūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-20 13:15
Artėjant finišui populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" barmenai tampa vis atviresni ir emocijas tvardyti darosi kaip niekada sunku. Šią savaitę dalyviai išgirdo pritrenkiančią žinią – sekmadienio išlikimo kovoje dėl patekimo į šou pusfinalį rungsis net keturi dalyviai, trims iš jų teks atsisveikinti su projektu. Šiandien ne tik bus žengtas dar vienas didelis žingsnis link finalo, bet ir paaiškės daugybė intrigų.

Šiandienos tiesioginėje išlikimo kovos transliacijoje paaiškės, kurie net trys dalyviai turės palikti emocijų kupiną realybės šou. Tiesa, kol vieni barmenai gali būti ramūs, kitiems šis vakaras gali tapti lemtingas.

Suskaičiavus barmenų šios savaitės darbo bare apyvartas paaiškėjo, kad mažiausiai uždirbo Aivaras, kuris šįvakar užims pirmąją karštąją kėdę. Antrąja ir trečiąją kėdes užims daugiausiai kitų dalyvių minusų surinkusios merginos – praėjusios savaitės lyderė Gabija ir Ieva.

Kas užims ketvirtąją karštąją kėdę paaiškės tiesioginės transliacijos metu – lemtingas sprendimas priklauso daugiausiai pliusų surinkusiai Medai. Tiesa, mergina didelio pasirinkimo neturi – didžiausią apyvartą šią savaitę surinkusi Oksana turi neliečiamybę, todėl Medai teks rinktis iš dviejų šou vaikinų – Martin ir Kristupo.

Didele vakaro intriga taps Oksanos ir kitų dalyvių akistata. Daugelis projekto dalyvių tikina – Oksana jiems nepatinka, o tai, kad ji kaip įmanydama kovoja dėl neliečiamybės kai kuriems užkliūna dar labiau.

„Man pasakė, kad dirbau, gavau neliečiamybę, o visi man būtų sudėję minusus. Sakė, kad aš turėjau iškristi ir važiuoti namo, nes jau kiti žmonės vietoj manęs iškrito", - interviu metu sakė Oksana.

Šiandienos išlikimo kovoje projekto kūrėjai žada išties nemažai įsimintinų akimirkų – išskirtinių siužetų, atvirų atsakymų į nepatogius klausimus ir net naujos merginų grupės pasirodymą – įvairių muzikinių projektų dalyvių susibūrimą. Žiūrovams koncertuos debiutuojanti merginų grupė „Simply", taip pat scenos senbuviai Natalija Bunkė ir Deivis.

Žmonės.lt