„2 Barai“ dalyvė Gabija atgailauja: su R. Kirilkinu ruošia ypatingą staigmeną mylimąjam

Gabija ir Žygis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-22 17:57
Jau rytoj, sekmadienį, televizijos žiūrovai išvys ketvirtąją TV3 realybės šou „2 Barai“ išlikimo kovą, kurioje bus atskleidžiama visa tiesa apie svarbiausius savaitės įvykius. Vienas iš jų – artimi Gabijos ir Martin santykiai, įskaudinę merginos mylimąjį, praėjusių metų dalyvį Žygį. Šis kaip reikiant įpyko, todėl Gabija nusprendė atsiprašyti ne tik paprastais žodžiais – įrašė Žygiui skirtą meilės dainą su Ruslanu Kirilkinu.

Šią savaitę tarp projekto dalyvių sklandė itin liūdna nuotaika ir tvyrojo įtampa. Viskas dėl vieno lemtingo įvykio – Gabija vakarėlio metu glaustėsi su Martin, kas užkliuvo ne tik kitiems projekto dalyviams, bet ir merginos mylimąjam Žygiui.

Iš pradžių nenorėjęs taikytis ir bendrauti su Gabija, vėliau Žygis atvyko į pajūrį, kad pasikalbėtų su mergina apie griūvančius judviejų santykius. Apie ką kalbėjosi porelė, projekto kūrėjai atskleis tik rytojaus tiesioginėje transliacijoje.

Panašu, kad Gabija nusprendė Žygio atsiprašyti ne tik žodžiais. Bandydamas taisyti nuotaiką R. Kirilkinas pasiūlė Gabijai sudainuoti bendrą dainą. Apie atlikėjos karjerą svajojanti mergina kaipmat sutiko.

„Nujaučiau, kad Ruslanas pasirinks mane ir man pavyks. Tai buvo mano pirma įrašyta daina, tai norėjosi viską padaryti gerai. Man atrodo, kad pavyko“, - sakė Gabija.

Kartu su dainininku mergina įrašė vieną žinomiausių jo hitų – dainą „Laisvės kaina“. Šį kūrinį ji atliks sekmadienio išlikimo kovos metu. Gabija atskleidžia – ruošia ypatingą muzikinį pasirodymą, dedikuotą Žygiui.

Šį sekmadienį ant karštųjų kėdžių vėl kausis du projekto dalyviai. Vienas jų – daugiausiai komandos narių minusų surinkęs gražuolis Martin. Antrojo likimą tiesioginiame eteryje nuspręs daugiausiai pliusų surinkusi Lina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai