18-metė Johnny Deppo dukrelė naujausioje fotosesijoje nusimetė visus drabužius

Lily-Rose Depp / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-27 14:13
Aktorių Vanessos Paradis ir Johnny Deppo dukrai Lily Rose-Depp prognozuojama puiki modelio karjera. Mergina jau tapo legendinių kvepalų „Channel No. 5“ veidu ir žengia podiumu pristatydama šio ženklo rudens/žiemos 2017 metų kolekciją.

Tiesa, Lily tėtis truputį nerimauja ir drovisi, kad jo dukra pozuoja kartais gan pikantiškoms aukštosios mados fotosesijoms.

Aktorė ir modelis įsiamžino vienam iš keturių „CR Fashion Book“ viršelių. Tai knyga, kurios puslapiuose pozuoja perspektyviausi šių dienų modeliai.

Steven Klein nuotr.
Steven Klein nuotr.

Viršelyje Lily įsiamžino užsimetusi languotus marškinius, kurie beveik atidengia jos krūtinę. Leidinio vidiniuose puslapiuose yra net visiškai nuogos manekenės nuotrauka. Knyga turėtų pasirodyti rugsėjo 7 dieną.

Kalbinama tėčio partnerės daugelyje kino filmų Natalie Portman, Lily prisipažino, kad pozuoti parodant šiek tiek daugiau odos, jai nėra tabu. Juolab, kad L. R. Depp neseniai sukako 18 metų. Mergina šiuo metu yra pačiame žydėjime. Ji jaučiasi graži, seksuali ir nori stebinti aukštosios mados gerbėjus.

Lily Rose Depp
Lily Rose Depp
Lily Rose Depp
Lily Rose Depp

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai