175 cm ūgio Simona Burbaitė sveria 55 kg: pataria, kaip padailinti formas prieš vasarą

Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-03-05 16:30
Nors už lango oras toks, kad sunku patikėti, jog jau praėjo beveik savaitė pavasario, dailiosios lyties atstovės suskubo dailinti kūno linijas ir ruoštis bikinio sezonui. Vienos pluša sporto salėse, kitos treniruojasi namuose, trečios laikosi dietų, dar kitos stengiasi ir sveikai maitintis, ir sportuoti... Kiekviena pasirenka savo kelią, tačiau aišku viena – pavasaris jau čia, todėl trokštančios dailių formų senokai nesnaudžia. Modelis Simona Burbaitė (23) – taip pat. Mergina dalijasi savo patarimais ir patirtimi siekiant tobulos figūros.

„Po žiemos visi sukrunta, tačiau aš sportuoju visus metus, kadangi to reikalauja mano darbas. Esu linkusi į apkūnumą, todėl jeigu tik apsileisčiau, iškart suapvalėčiau, o to sau leisti tikrai negaliu“, – sakė Žmonės.lt kalbinta S.Burbaitė.

Mergina pasakojo, kad sportuoja 3-4 kartus per savaitę, išbando skirtingas treniruotes ir pasirenka tai, kas jai labiausiai patinka:  tokiu būdu sportas neatrodo nemaloni prievolė – treniruotės džiugina ir į jas norisi eiti.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Labai prisižiūriu ir mitybą: ilgai eksperimentavau ir ieškojau to, kas mano organizmui tinka labiausiai. Pagrindinis mano principas – valgyti kas tris valandas, kad maistas būtų tinkamai suvirškinamas, neapsunkčiau. Žinoma, jokio alkoholio, jokių bulvių, jokių saldumynų....“, – vardijo Simona.

Nejaugi ji iš tiesų neturi tokių mergaitiškų vakarų, kuomet prisėdus gali vienu ypu gali sukirsti visą šokoladą?.. „Tikrai neleidžiu sau tokių vakarų. Turiu tik vieną išimtį pasidariusi – paskutinę mėnesio dieną leidžiu sau valgyti tai, ką noriu, juk organizmui reikia leisti atsikvėpti“, – juokėsi Simona, turinti savo asmeninį tinklaraštį, į kurį kelia išbandytus receptus ir maisto atradimus.

Esu linkusi į apkūnumą, todėl man reikia įdėti labai daug darbo, kad atrodyčiau taip, kaip atrodau.

S.Burbaitė pasakojo, kad ji – nėra vegetarė, tačiau pati maisto iš kiaulienos arba jautienos negamina, tokiais patiekalais pasilepina nebent viešėdama pas tėvus.

Simona pasakojo pirmenybę teikianti vištienai ir kalakutienai, be to, valganti daug daržovių, vaisių bei žuvies.

175 centimetrų ūgio mergina sveria 55 kilogramus, tačiau norėtų atsikratyti dar kelių. „Esu linkusi į apkūnumą, todėl man reikia įdėti labai daug darbo, kad atrodyčiau taip, kaip atrodau, be to, darbas to reikalauja. Jeigu mano mityba būtų „palaida“ ir aš dar ir nesportuočiau, tai greitai pavirsčiau „pampuškyte“, – juokėsi Simona.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama