172 cm ūgio Monika Šedžiuvienė sveria 55 kg: „Nesistengiu būti liekna, man patinka moteriškos formos“

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pavasariui įsibėgėjus, Žmonės.lt tęsia pokalbius su žinomomis moterimis apie jų pasiruošimą vasarai: mitybos įpročius, dietas, sportą ir mažas paslaptis, kurios galbūt padės ir kitoms dailiosios lyties atstovėms.

Monika Šedžiuvienė yra  172 cm ūgio ir sveria 55–57 kilogramus. Tokios proporcijos – ne vienos merginos svajonė, tačiau pati Monika sako, kad už tai turbūt labiausiai reikėtų dėkoti geriems genams, prie kurių pridėjus dar ir pastangas išeina tobulas variantas.

„Kadangi mano svoris svyruoja keliais kilogramais, todėl kartais dėl tų kelių ir tenka pakovoti, bet šiaip sportuoti man didelio poreikio kaip ir nėra – tai darau tiesiog dėl geresnės savijautos bei stangresnių kūno formų. Man nepatinka tiesiog liesas kūnas – kur kas geriau, kai jis yra stangrus, moteriškų formų, su riestu užpakaliuku ir kitais privalumais. Jeigu mergina su drabužiais atrodo liekna, tai dar nereiškia, kad po jais – iš tiesų dailus ir sportiškas kūnas“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta M.Šedžiuvienė.

Monika Šedžiuvienė (7 nuotr.)
+1
Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

Neįtikėtina, tačiau mergina teigė, kad sau valgyti leidžia kone viską, tiesiog stengiasi tai daryti saikingai: „Valgau viską ir save riboju išties labai retai. Bulviniai patiekalai  – mano patys mėgstamiausi! (juokiasi) Šiaip nesveiku maistu stengiuosi nepiktnaudžiauti, o saldumynų nesu didelė mėgėja – mieliau renkuosi kažką sūraus.“

Monika atviravo, kad labai stengiasi prižiūrėti odą, kad ši būtų skaisti ir lygi, taip pat daug dėmesio skiria plaukams – anot merginos, stengiantis turėti gražią figūrą nereikia pamiršti ir šių dalykų, kurie itin puošia moterį.

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kartais kažko mėgstamo atsisakau nebent dėl odos. Pavyzdžiui, labai mėgstu latė kavą, tačiau kartais ją riboju, mat nuo per didelio kiekio gali išberti odą. Atėjus pavasariui nusipirkau vitaminų plaukams. Patariu kitoms merginoms nepulti aklai pirkti to, kas reklamuojama – neužtenka atėjus į vaistinę paskaityti, kad jei vieni ar kiti vitaminai skirti odos pagražinimui, tai būtinai ir bus toks poveikis. Reikia pasitarti su specialistais, nes dažnai moterys gauna atvirkštinį variantą – prasideda bėrimai ir kiti dalykai. Kas tinka vienam, nebūtinai bus gerai kitam“, – įsitikinusi pašnekovė.

Anot Monikos, būtina nepamiršti gerti daug vandens – tai nemokamas vitaminas tiek odai, tiek dailiai figūrai: „Pati stengiuosi to laikytis ir nepamiršti.“

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Klausykitės savo kūno!“

Pasiteiravus, galbūt ji nevalgo mėsos ir tokiu būdu taip pat apsisaugo nuo nereikalingų kilogramų, M.Šedžiuvienė patikino, kad visada mėgo mėsą ir neketina jos riboti: „Manau, kad negalėčiau gyventi be mėsos. Žinoma, tai nėra kasdienis mano maistas, kartais tiesiog norisi kažko lengvesnio, tarkime, salotų, ypač atšilus orams.“

M.Šedžiuvienė patarė kiekvienam įsiklausyti į savo organizmą ir nepulti laikytis madingų dietų ar aklai atsisakinėti kokio nors maisto, nes „kažkam tai padėjo numesti kilogramų“.

„Kiekvienas žmogus tikrai žino, kodėl pas jį auga svoris, todėl pagrindinis patarimas būtų  – įsiklausyti į savo organizmą, atsisakyti būtent to, dėl ko jums akivaizdžiai auga papildomi kilogramai. Sportas ir sveika mityba – taip pat du neatskiriami dalykai. Manau, kad tikrai neužtenka laikytis tik kurio nors vieno, jeigu sieki gerų rezultatų. Juk ir valgyti galima viską – tiesiog mažesnėmis porcijomis ir dažniau, tada ir rezultatai netruks pasimatyti“, – šyptelėjo M.Šedžiuvienė.

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau