17-tus metus gyvuojantis Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko ledo šou pakvietė į stebuklingą vakarą

Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-14 08:19
Legendinė čiuožėjų pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas prieššventiniu laikotarpiu Lietuvoje rengia net tris ledo šou. Tęsdami prieš kelis metus pradėtą gyvo garso projektą Margarita ir Povilas šiemet kviečia į antrąją „Roko simfoniją ant ledo“.

Ketvirtadienio vakarą gerbėjai rinkosi į nepamirštamą ledo šou. Nemažą staigmeną paruošė parkūro bei akrobatinio čiuožimo meistras Dmitrijus Nazarovas, kuris scenoje siekė rekordo šokinėdamas ant vienos rankos. Jam pavyko iššokti 149 kartus. Jo bandymas pretenduoja tapti „Guiness“ pasaulio rekordu, nes net 10 kartų aplenkė dabartinį šio rekordo savininką japoną Takahiro Igarashi (Ashitaka), kurio sėkmingas bandymas buvo užfiksuotas 2016 metais. Galutinis pasiekimas turi būti patvirtintas „Guiness“ pasaulio rekordų agentūros. Visgi Dmitrijus neslėpė džiaugsmo: „Apie japono rekordą sužinojau prieš pusantrų metų ir iškart pagalvojau, kad aš galiu jį pagerinti. Pusę metų intensyviai treniravausi, sunkiai dirbau ir man jau buvo neoficialiai pavykę jo rekordą pagerinti. Apie mano šį bandymą sužinojo Povilas ir iškart mane pakvietė dalyvauti šių metų ledo šou. Aš esu jam labai dėkingas už galimybę pasirodyti prieš Lietuvos publiką ir oficialiai pasiekti naują pasaulio rekordą.

P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou gyvuoja jau 17 metų, tačiau dailiojo čiuožimo pora nenustoja kasmet stebinti naujais šou sprendimais, žiūrovams pateikdami vis naujų staigmenų ir ant ledo suburdami profesionalus iš viso pasaulio.

Prieš didžiuosius pasirodymas, Žmonės.lt kalbėjosi su Povilu Vanagu ir Margarita Drobiazko. Kviečiame paskaityti jų interviu.

Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.
Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.

Jūsų rengiamas ledo šou vyks jau 17-ąjį kartą. Ko šiemet tikėtis gerbėjams ir kokios bus jūsų rolės?

P: Mes esame šou prodiuseriai ir tai yra mūsų pagrindinė rolė. Visas kitas roles atlieka kviestinės žvaigždės. Kaip ir kiekvienais metais, manau, visi iš šou išeis patenkinti, gavę didelę grožio dozę. Mums yra didelė garbė kiekvienais metais į Lietuvą sukviesti geriausius pasaulio čiuožėjus, kurie parodo savo talentą Lietuvos žiūrovams. Šių metų pasirodymas bus išskirtinis, visi kūriniai, kurie skambės šou pirmą kartą bus atlikti gyvai, juos atliks simfoninis orkestras.

M: O mes visi gyvai čiuošime (juokiasi).

P: Mūsų su Margarita laukia ir dar vienas didelis iššūkis – mes badysime dainuoti. Apie tai jau ilgai svajojome. Taip jau sutapo, kad šiemet per mūsų šou darysime dar vieną įdomų dalyką. Kartu su čiuožėjais pasirodymą surengs ir atlikėjas Dmitrijus Nazarovas, kuris scenoje sieks Gineso rekordo. Mes labai tikimės, kad su žiūrovų pagalba jam pavyks tai padaryti. Tai bus – unikalus numeris.

Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.
Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.

Ar tai pirmas kartas kuomet gyvai dainuosite?

P: Dalyvavome keliuose muzikiniuose televizijos projektuose. Margarita dainavo su Andriumi Butkumi, aš – su Ona Kolobovaite ir su Inga Valinskiene. Tačiau per mūsų šou – niekada nebandėme to daryti. Šis sumanymas brandintas nuo praeitų metų. Šiemet mūsų šou – eksperimentinis.

M: Povilas praeitais metais pabandė vedėjauti per mūsų šou – jam tai labai patiko. Žiūrovams irgi.

P: Mes galvojame, kad jeigu pavyks gerai sudainuoti – kitais metais šį projektą darysime be ledo šou – tik dainuosime (juokiasi).

M: O visi dainininkai čiuoš ant ledo (juokiasi).

Ar tam ruošėtės specialiai? Lankėte vokalo pamokas?

P: Kadangi visą vasarą praleidome Sočyje dalyvaudami šou „Romeo ir Džiuljeta“, kuriame atlikome Kapulečių galvos ir...galvienės (juokiasi) vaidmenis – mums teko garbė mokytis pas ypatingą vokalo mokytoją. O ko jis mus išmokė galės įvertinti lietuviai.

Kodėl renkatės roko muzikos tematiką? Ar ši muzika jums artima?

M: Iš pradžių norėjome pasirodymo su simfoniniu orkestru. O roko muzika labai gražiai su juo dera. Roko tema – labai plati, o kol kas ją labai mažai palietėme. Pernai roko balades gyvai atliko dainininkai, o mes stebėjome žiūrovus – jiems labai patiko. Čiuožėjams pagal roko muziką šokti taip pat labai patiko. Todėl nutarėme roką parodyti iš kitos pusės.

Ar ilgai kūrėte šou koncepciją?

M: Ją kūrėme ne tik mes.

P: Mes antrus metus dirbame su režisiere Rasa Misokiene ir ji generuoja visas idėjas, šou viziją, režisierinį pateikimą. Bandome įsiklausyti į jos pasiūlymus ir juos pernešti ant ledo. Žodžiu, vyksta bendras kūrybinis procesas. Tik pasibaigus praeitų metų pasirodymui pradėjome kurti naują šou. Procesas vyksta visą laiką,

M: Pirmoj eilėj pradedame kurti galvoje (juokiasi).

P: Šiemet ant ledo vyks gatvės gyvenimas, miestas roko dvasioje. Pagal tą tematiką buvo kuriama ir scenografija, ir parinkti kūriniai. Na, o žvaigždės jau išsirinko, kuri daina kam patinka.

Kokiai auditorijai skirtas ledo šou?

M: Visai šeimai, yra įvairiausių numerių – nuo linksmų, tinkamų vaikams iki rimtų – suaugusiems. Čia negros sunkusis metalas ir muzika bus tokia, kuri tinka įvairaus amžiaus žmonėms: nuo „The Beatles“ iki „Radiohead“.

P: Net ir mažiems vaikams čia bus į ką pažiūrėti. Vien tai, kad vaikas mato slystantį žmogų ledu – jam jau yra stebuklas. Aš prisimenu savo vaikystę, kai negalėdavau suprasti kaip jie tai daro. Kiekvienas artistas yra savotiškas, personažai skirtingi.

Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.
Šou akimirka/ Irmanto Gelūno nuotr.

Jeigu ne čiuožėjai, kokia būtų jūsų profesija?

M: Būčiau aktore. Greičiausiai vaidinčiau kine arba teatre, bet čia tik aš. Povilas greičiausiai būtų gydytojas (šypsosi).

P: Ledas jau yra įgyvendintas, o kas bus toliau – žiūrėsime. Aš labai tikiuosi, kad Margarita netrukus subręs ir mes galėsime išvažiuoti gyventi į fermą. Ji jau irgi nori turėti karvę, arklį, auginti vištas... (juokiasi).

M: Pasibaigus karjerai – norėčiau gyventi ne su žmonėmis, o gyvūnais. Žiūrovų man jau užtenka, gal netgi įsteigčiau gyvūnų prieglaudą (juokiasi).

Judu visur kartu – ir scenoje, ir gyvenime. Ar nesunku dviems menininkams gyventi po vienu stogu?

M: Ne. Pas mus daug stogų (juokiasi). Profesija yra profesija, namai yra namai – tai du skirtingi gyvenimai. Namo neatsinešame problemų susijusių su darbu.

P: Atsinešame tik pačiūžas (juokiasi). 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai